Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy kevésbé legyek gátlásos a lányokkal? 21/F

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok már keseredve, minden lánynak csak a jófej fiúbarátja vagyok.

Van, hogy eldumálgatok egy lánnyal még néha a flört jeleit is észreveszem, aztán begyulladok és egy "baráti" beszélgetés lesz. Nem volt még barátnőm, és magányosnak érzem magam, az emberek kedvelnek, és szívesen vannak velem, szóval nem a személyiségemmel van gond. Komolyan azt èrzem, hogy nem lesz sosem olyan ember, akinek felkelteném a figyelmét, és most itt nem csak egy dgásra gondolok.


(Egyébként nem ilyen panaszkodós ember vagyok, aki ismer pont azt szereti bennem, h meglátom mindenben a jót.)


Tanács,tapasztalat, akinek sikerült egy ilyen elethelyzetből kikeveredni?



2016. szept. 18. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először egy hivatásos hölgy társaságát ajánlom, hogy kicsit változtass a nőkkel való hozzáállásodon.Vagyis ne gyulladj be és kezdeményezz egy olyan csajnál aki teljesen ismeretlen.
2016. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi féleképpen ne menj el hivatásoshoz ! Ha vannak barátaid akkor hívd el őket bulizni és próbálkozz egy kis alkohollal :) hátha feloldódsz vagy esetleg kérd meg egyik lány barátod ha van egs barátnője szervezzen egs randit nektek :) .
2016. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondom,h nem a szexre gondolok itt :D sosem mennék hivatásoshoz, többre tartom magam annál, csak rosszabb lenne utána, ahogy ismerem magam
2016. szept. 19. 20:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak oLyan lány barátaim, akik bejönnek, de ilyenkor arra gondolok, h csalódnának bennem
2016. szept. 19. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság :) miért csalódnának ? Biztos van sok jo tulajdonságod . Ha félsz akkor beszélgess neten lányokkal :) írd le pl szövegszerkesztőbe mit akarsz írni aztán mikor olyan kedved lesz gyorsan vágd ki és másold át aztan gyorsan kuld el :D én mindig ezt csináltam a legelső barátomnál anno mikor féltem megkerdezni valamit de még is akartam tudni a valaszt ez arra volt jo hogy ne gondolkozzak miközben írom neki a szöveget igy nem adtam eselyt se hogy visszavonjam az üzenetet :D amúgy volt már valakid ?
2016. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, csalódnának bennem, mint ember, meg nyilván barátzóna, úgysem úgy tekintenek rám, mint egy potenciális férfira, ha érted(utolsó)/értitek mire gondolok
2016. szept. 20. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon negatívan állsz a dologhoz :) .De miert nem tartod elég jónak magad ?
2016. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezt jól látod, ezzel a témával nem tudok mit kezdeni tényleg.

Egyèbként nem tudom miért érzem ezt, nincs okom rá, vagyis kiskoromból fakad valszeg. de ez egy másik téma(válás, egyèb nyalánkságok) :)

2016. szept. 22. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Hmmm hát sajnálom :( de azért ne add fel tudod porba szerencse :) nálam meg pont úgy van hogy bárkit feltudok szedni viszont nem tudom megtartani :(
2016. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az is rossz lehet, rossz emberekkel akadsz össze, azért köszönöm a válaszaidat ;)
2016. szept. 22. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!