Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol az aranyközép út? Hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol az aranyközép út? Hogy ne ijesszem el a pasikat? Tényleg muszáj taktikázni?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvasni itt és a fiú barátaim is annyi mindent mondanak...

Szóval, a nő ne írjon rá egy férfira, ugye? Max adja a jeleket, de a férfiaknak kell megtenni az első lépést... Mi van, a férfi bátortalan? Akkor nem lesz semmi? :(

Elkezdünk chatelni. Keresse a nő a férfit vagy mindig a férfi kezdeményezze a társalgást? Nekem az egyensúly lenne szimpatikus. Egyik nap mondjuk ő ír rám, másik nap én, vagy reggel ő köszön be, délután ráírok én. Ez így jó? Ha ő nem ír mondjuk kétszer-háromszor, akkor hagyjam abszolút? Mi van, ha közelebb kerülünk már egymáshoz. Mondhatja egy nő először, hogy szereti a férfit vagy várni kell, amíg a férfi mondja? Egyáltalán, mennyit "szabad" kimutatni egy nőnek? Én nagyon nyitott és egyenes vagyok, simán bókolok egy férfinak, hogy szépnek találom a kezét, szemét, száját, fenekét, de úgy veszem észre, ez nem feltétlen jó... :(

Bocsi, lehet hülyeségnek hangzik, de 30-as nőként egy 10 éves házasság után most kell újra kezdenem randizni és ugyan elég sok randim van, kapcsolat csírák, valahogy nem lesznek hosszúéletűek. :(


2016. szept. 19. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

"Szóval, a nő ne írjon rá egy férfira, ugye? Max adja a jeleket, de a férfiaknak kell megtenni az első lépést..."

Ha te önként állítod be magad másodrendű lényként, és másoktól akarod függővé tenni a lehetőségeidet, akkor igen, cselekedj így.

Egyébként meg ez egy oltári nagy marhaság. Nem attól lesz a férfi férfi, a nő meg nő, hogy utóbbinak csak bólogatni szabad, előbbinek meg elvárás, hogy még a nő gondolatait is olvassa. Attól senki nem lesz töketlen, hogy egy nő megszólította. Lehet, egyszerűen nem vette észre, nem figyelt fel rá. Vagy nem is gondolja, hogy pont annak a nőnek bejön. Ezernyi olyan eset képzelhető el, ahol a laza, őszinte hozzáállás célravezetőbb, mint a ridegség.


"Keresse a nő a férfit vagy mindig a férfi kezdeményezze a társalgást?"

Megint attól függ, hogy mit akarsz a kapcsolattól? Milyen szerepet szánsz magadnak? Egy eszköz akarsz lenni, akit valaki birtokol, aki felett valaki uralkodik, vagy egyenrangú társ? Tudod, amelyik férfi kölcsönösségen és érzelmeken alapuló, tartós kapcsolatot szeretne, az rendszerint irtózik attól a nőtől, aki csak akkor szól, ha hozzá szólnak. Továbbá ez úgy jön le a férfinak, mint ha teljesen hidegen hagyna téged. Egy valamire való férfiember meg szívesebben van együtt olyan nővel, aki érdeklődik felőle.

"Egyik nap mondjuk ő ír rám, másik nap én, vagy reggel ő köszön be, délután ráírok én. Ez így jó?"

Nem. A párkapcsolat nem valami erőltetett beosztásról szól, hanem bizalomról, nyitottságról, és kölcsönösségről. Írjon az, aki előbb felkelt. Vagy akinek éppen akkor hiányzik a másik.

"Ha ő nem ír mondjuk kétszer-háromszor, akkor hagyjam abszolút?"

Nem akartam személyes példákat felhozni, de most kivételt teszek. Volt olyan kezdődő kapcsolatom, ahol a nő faképnél akart hagyni, mert keresett reggel 8-kor, délelőtt 10-kor meg 11-kor, én meg nem tudtam rá válaszolni, mert otthon hagytam a telómat. Miután ezzel előállt, inkább én magam mondtam, hogy váljanak külön az útjaink, mert aki ennyire játszmázó és ellenséges, azzal rövid távon sem akarom összekötni az életem.


"Mondhatja egy nő először, hogy szereti a férfit vagy várni kell, amíg a férfi mondja?"

A kérdés megint csak az, hogy társ akarsz lenni, vagy tulajdon?

Természetesen mondhat, sőt, nekem nem is kéne olyan kapcsolat, ahol a nő nem meri kimondani őszintén az érzéseit.


"Egyáltalán, mennyit "szabad" kimutatni egy nőnek?"

Amennyit jól esik neki. Lehet, hogy ez valakinek nem jön be, d most őszintén: mi értelme lenne egy kapcsolatnak, ha mellette nem lehetsz önmagad? Ahol még ki sem fejezheted az érzéseidet? Ha meg valaki emiatt lép le, azért nem is baj. Legalább kereshetsz olyasvalakit, akivel tényleg egymáshoz passzoltok.

2016. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Maximálisan egyetértek az #1-el, kiegészítve azzal, teljesen felesleges taktikázni, olyan legyél, amilyen vagy. Ha valakinek nem jön be a valódi éned, akkor hogyan akarsz vele párkapcsolatot?
2016. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Csak alátámasztani tudom amit 1-es írt. Nem létezik kész forgatòkönyv arra, hogy kinek mikor kell jelentkeznie, kölcsönös dinamikán múlik.


Már nem középkorban élünk amikor a kisasszonyok a szalonban fogadták a kérőket és maximum a hímzett zsebkendőjüket "véletlenül" ledobták a férfi előtt, jelezve az érdeklődésüket.

2016. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
A taktikázás nem vezet jóra. Lehet, hogy úgy könnyebben megszerzel valakit (bár ez sem biztos), de csak a feszültséget növeli. Legjobb lány barátom már sorban a 4. kapcsolatát viszi zátonyra azzal, hogy taktikázik. Hiába mondom neki, hogy szerintem hol rontja el, ő esküszik rá, hogy az a tuti taktika, ha nem mutatja, hogy mennyire szerelmes, meg nem irogat neki, csak ha ő ír. Aztán előbb vagy utóbb mindenki beleun ebbe,
2016. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
30-as nő vagy, nehogy már ne menjen magadtól. Én soha nem gondolkodtam olyasmiken, hogy valamit most szabad-e vagy sem? Én mindig úgy tettem, meg azt mondtam épp amit akartam. Írtam a másiknak ha éppen akartam. Elhívtam találkozni, elmondtam, ha bírom, ha valamit a másik nem kezdeményezett de én akartam akkor kezdeményeztem. És általában vevő volt rá a férfi. Ha a te közeledésedre nem vevők, akkor nem a "taktikáddal" van a gond, egyszerűen olyan férfiaknál próbálkozol, akik annyira nincsenek meggyőződve róla, hogy veled akarnának lenni.
2016. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Előzőkkel maximálisan egyetértek.

Annyit esetleg megtehetsz, hogy adsz a férfinak lehetőséget az akcióra - de, ha ő nem kezd bele, te is elkezdheted.


Viszont ezt:

"reggel ő köszön be, délután ráírok én"

FELEJTSD EL!

Nagyon ritka az olyan férfi, aki naponta kétszer is órákat szeretne csevegni veled - max. a leghevesebb udvarlás idején. Ne akaszkodj rá teljesen, hagyjál neki egy kis szabadságot is!

2016. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Általában kimutatom az érzéseimet, keresem a férfit, őszinte, nyílt és egyenes vagyok, pont azok miatt, amit ti is írtatok, hogy nem akarok játszani, mert ha nem szeret így ahogy vagyok, akkor megette a fene...

Köszi!

2016. szept. 19. 13:36
 8/21 anonim ***** válasza:

Miért ekkora gond a magánélet? Olyan szépen lepontoztattok... írni meg egy szót se sikerült.

Tipikus nők.

2016. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Titusztitusz ***** válasza:
Azért túlságba ne gabalyodjál bele ezekbe a dolgokba...Egyszerü ugyanis az elv:Mivel a mai világban un. EGYENJOGUSÁG VAN,hát akkor nézd úgy mindig a dolgot,hogy AMIT RÉGEN CSAK A FÉRFIAKNAK ILLETT TENNI,AZT MANAPSÁG NYUGODTAN MEGTEHETI A NŐ IS...De ettöl függetlenül azért ha lehet, egy FÉRFINEK sohase mond azt,hogy pl. "jó feneke van"...Mert EZ azért már tényleg nem normális,és nem egészséges dolog...
2016. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem normalis, ha azt mondom, jó a feneke? De ha én csak gyönyörű fenekű pasikkal járok? ;) Nem szabad bokolni?
2016. szept. 19. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!