Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok tanácsokat ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsokat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
sziasztok.14 vagyok és van egy 3 évvel fiatalabb csaj aki nekem bejön vagy hát nem tudok kiigazodni magamon hogy bejön-e. :D
2010. ápr. 23. 19:36
 1/7 A kérdező kommentje:

folytatás: Van a testvére aki kissé agyilag zavarodott de az ő véleménye nem érdekel mert nem vagyunk haverok csak semlegesek kb :D és hetente csak 1 szer találkozunk.A lány egy buszon van velem és egy községben lakunk,kedves és "aranyos",vagyis hát többet nem is tudok annyira mert dumálni nem szoktunk valami sokat,de nem tudok kiigazodni magamon xD

kb 2-3 hónappal ezelőtt osztálytársam is járt vele szószerint 1 hétig ő azt mondta hogy azért szakítottak mert a lány szerint túl idős hozzá képest de nem tudom hogy én is próbálkozzak-e.És ha igen akkor nem tudom most hogy hogy kezdjek el dumálgatni vele amikor csaj haverjaival van és nekem is vannak haverjaim és az kissé cinkes.Arra gondoltam hogy leülök mellé a buszon (átlalában a szintén semleges "haverom" mellet ülök)

csak nem tudom hogy mit mondjak hogy miért üljek oda amikor haverom melelt mindig van hely xP

és hát enm tudom adnátok pár tanácsot? :D

2010. ápr. 23. 19:36
 2/7 anonim ***** válasza:
jo, h nem az ovibol.. :DD
2010. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bejön!

Azért mert "semleges" a haverod.:O

2010. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

11évesen pasija volt (pasi = kisfiúja) :)


ÚRISTEN, szerintem menjetek homokozni

2010. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kamuuu

ez a buszos történet meg ismerős egy másik kérdésből, legalább kitalálhattál volna valami újat :D

2010. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

valaki érdeklődik valami felől akkor minek írna ki ide kamu kérdést? neki mi haszna lenne az egész szarból?? mond már meg létszives.És mondjuk azért buszon mert a diákok 50% másik településre jár iskolába.

Ennyi

2010. ápr. 24. 09:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Menjetek csip-csip csókázni, aztán vegyél neki nyalókát és aztán nézzél vele Teletubbiest. Tuti módszer ;)
2010. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!