Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mondanátok tanácsokat a...

Mondanátok tanácsokat a honlappal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem volt még soha honlapom, de úgy döntöttem megcsinálom ezt, mert én mindig kerestem a saját készítésű ajándékokat az interneten, de nem találtam, csak megrendelhetőt.

Nem szeretném reklámozni az oldalt (pedig nem ártana neki), de máshogy nem tudom, mit kéne még vele csinálni. Légyszives tudnátok mondani tippeket, hogy legyen jobb?

Ha érdekel a témája kérlek regisztrálj is a kapcsolat menüpontban :)

( Azt ne mondjátok, hogy nincs még rajta sok minden, mert ma csináltam).


Hogy legyen jó honlap?

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2011. okt. 21. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Az oldal címe:

[link]

2011. okt. 21. 21:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Hátsz... Először is, én nem igazán csípem a sablonból készült oldalakat, kivéve ha tartalomkezelő oldal..


Mi lesz az oldallal karácsony után? Idegesítő az alul megjelenő reklám. Ha más is ad tanácsot, nem igen díjazzák mások sem, a netkattintgató oldalakat, mert be vagy határolva.


Tegyél fel vmi különlegeset, hogy egyedi legyen. Az hogy papírból kivágom, meg festegetem, ezt óvodában is tanítják... vmi különlegesebb kéne, amit magamtól nem tudnék megcsinálni...


Amúgy továbbra is azt mondom, hogy ezekkel a sablon alá beregisztrálós oldalakkal nem sok mindent lehet elérni. Még a reklámbevétel sem a tied...

2011. okt. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Itt bármennyi aloldalt lehet rakni, csak még karácsonyig jutottam. A reklámok idegesítőek, de például itt is vannak... :D

2011. okt. 22. 07:37
 4/5 A kérdező kommentje:
(mármint a gyakorikérdéseken)
2011. okt. 22. 07:37
 5/5 anonim válasza:

Ha komolyan érdekel ez a téma, és főként ha céges weboldalt akarsz indítani, olvasd el ezt a könyvet:

[link]

2011. okt. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!