Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Randizgatás ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Randizgatás ideje alatt minden nap keresitek a "kiszemeltet"?

Figyelt kérdés
Vagy eltelik úgy nap, hogy nem is írtok, nem is hívjátok az illetőt? 30 körüliek válasza érdekelne leginkább.
2016. szept. 22. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
van életem, szóval nem. Első lépést megteszem felé.. ha nem hajlandó megtenni a másodikat felém, akkor felejtős.
2016. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. És ha épp veled randizgatok, akkor kérlek ne vedd sértésnek, egyszerűen személyesen sokkal jobban szeretek kommunikálni. Sokkal tartalmasabb az, mikor látjuk is egymást, értékesebben eltöltött idő. :)
2016. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:D :D
2016. szept. 22. 20:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi, hogy épp rád gondolok. :)
2016. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akár több nap is eltelik úgy, hogy nem írkálok neki, ez az elején jellemző. És ahogy a fenti hozzászóló is írta, személyesen szeretek beszélgetni, tehát telefon/email/sms/facebook/skype, meg minden egyéb elektronikus üzenetváltási formát minimalizálok. Azok találkozók leszervezésére valóak, nem ismerkedésre. Azt csak személyesen lehet.
2016. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hm, ha én ezt tudom, kedves 30 körüli srácok! :)
2016. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A lánytól függ a dolog nálam. Ráírok, ha másnap reagál, akkor visszaírok. Ha csak két nap múlva ír vissza, akkor én is kb 2 nap múlva keresem. Ha csak heti 1x-er keres, én is heti egyszer keresem.

Aki ritkábban keres, az valószínűleg kevesebb kommunikációt részesíti előnyben vagy elfoglaltabb. Akkor nem fogok nyomulni minden nap idegesíteni. Vannak dolgok amikkel elfoglalom magamat. De volt, hogy naponta két levelet is írtunk egymásnak a lánynak, mert annyira jó volt kommunikálni és ő is lelkesen gépelte a választ :)


Következtetés: annyiszor kell keresni a másikat legyen nő vagy férfi, amennyiszer ő keres, mértékletesség a kulcs és nincs min agyalni. 30f

2016. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Alapból se rajongok a nem személyes (netes / telefonos) bájcsevejekért, egyszerűen fárasztanak + van saját (offline) életem is, ami kellőképp le tud foglalni.
2016. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Hm, ha én ezt tudom, kedves 30 körüli srácok! :)"


Miért, akkor mi lett volna?:)

2016. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!