Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgetés során hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetés során hogyan kell "viselkedni" a másik féllel ha pl először látjuk egymást és ismerkedünk?

Figyelt kérdés
A sablonos szövegeknél kell maradni meg a bókolásoknál vagy lehet az ember kicsit nyitottabb viccelődő? Lehet nehezen jön át hogy is értem a kérdést de azért szívesen várom mindenki válaszát. Ti hogyan szoktatok ismerkedni?
2016. szept. 24. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

add magad, légy nyitott, laza, vicces, légy természetes


semmit se kell! nincsenek szabályok! ahogy jön, úgy alakulnak a dolgok!

2016. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legyél közvetlen. Dicsérd meg a ruháját, haját, mosolyát, de nem vidd túlzásba. Fontos, hogy sokat beszélgessetek. A humor az nagyon jól oldja a gátlásokat, de nem a viccmesélés.

Olyan témákról beszélgessetek, ami érdekel titeket. Ez ugye mindenkinél más. Ha épp nem érdekel a téma amit mond, akkor is figyelmesen hallgasd végig és néha kérdezz bele, hogy lássa az érdeklődésedet. 27/f

2016. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha először látom, akkor ismerkedem vele. Vadidegen embernek nem fogok bókolgatni meg flörtölni vele, mikor még semmit se tudok róla.
2016. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Titusztitusz ***** válasza:
46%
Nálam a hüvösebb,távolságtartó viselkedés volt az,ami bejött szinte mindig...Azaz nem igyekeztem "produkálni magam" semmivel sem...Inkább hagytam mindig a hölgyet kibontakozni, csivitelni,meg csacsorászni,kacarászni...Az én tevékenységem kimerült jórészt abban mindig,hogy "nyálcsorgatva bámultam" a hölgy formáit,meg idomait,és szórakozottan hallgattam közben a hölgyek véget nem érő litániáit,meg monológjait...Én inkább csak olyankor szólaltam meg álltalában,ha a hölgy kérdezett konkrétan valamit...
2016. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!