Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mire véljem a csajtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem a csajtól?

Figyelt kérdés
Pár napja dumáltunk egy csajjal társkeresőről, teljesen normális meg minden erre ma írja hogy Bocsi de nem szeretnék tovább beszélgetni mert nem akarom megadni az esélyét hogy kudarc lesz. Kérdeztem milyen kudarc? Hogy átverlek vagy ilyesmi? Erre írja hogy az is, meg neten ismerkedni nem jó mert a lényeg nem derül ki a másikról és mindenki ideális képet fest magáról blabla és sokszor bocsánatot kért... Most ezt miért? Eddig nagyon jól alakult, erre jön ezzel. Biztos nem másik pasi van a dologban, mert akkor nem írogatnak egész nap és ő nem olyan. Szerintetek?
2016. szept. 26. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem számít az ok a te szempontodból. A lényeg, hogy nem szeretne veled találkozni. Fogadd el és lépj tovább. Majd lesz más.
2016. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogy nem szeretne. Ő kezdeményezett és mondta is hogy én voltam az egyetlen akinek irt és akivel beszélgetett mert megtetszettem neki. És ha nem akarna folytatást miért írogatna egész nap? Határozott csaj, elküldene és letiltana mint bárki mást...
2016. szept. 26. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még fiatal vagy és szeretsz ábrándozni, de ha egy lány akar tőled valamit, akkor randizik veled. Ha nem akar, akkor meg nem. Lehet ezt csűrni-csavarni, bonyolítani, szenvelegni, drámázni, de a dolog lényege rendkívül egyszerű és mindig így működik. Ha komolyan érdekelnéd, akkor nem kifogásokat keresne, hanem találkozna veled. Hívd el randira egyszer, ha igent mond és elmegy, akkor minden ok, ha meg nem, akkor ennyi volt. Ne kombinálj, nem vagy te lány.
2016. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!