Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány miért változott meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány miért változott meg első randi után? Szerintetek csak meg akart kapni engem?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt mindig rám írt, én is írtam rá. De kérdezte tőlem mit csinálnák először vele ha találkozunk vagy mit mondanák neki. Meg beszéltünk egy találkozott, hogy lejön hozzám, filmet nézni, ebédelni meg beszélgetni. Le is jött hozzám, én kezdeményeztem a csókot, de ő ölelt át engem először. Én a kezét oda raktam a nadrágomhoz mert annyira jó smárolt de utána már simogatta a péniszem meg is szorította de nadrágon keresztül, én nem akartam az első randin még lefeküdni vele. Az utcán kézenfogva mentünk. Másnap már fecen beszéltünk ő is szeret én is őt. de utána már mindig ritkábban beszéltünk, vagy el sem olvasta, kamu facemen meg beszéltünk találkozna a kamu nevemmel is de ő nem tudta én vagyok. Még párszor írtam rá rendes fecemen minden kamu szöveget ki talált, kérdeztem tőle mikkor tudunk újra talizni ő mondta nem tudja, meg írtam rá még de csak el olvasta, kamu facemen meg el beszélgetünk. De ez már egyével ezelőtt volt. Én újra rá írtam a csajra eredeti fecemen, és azt mondja nekem ilyen későn kell rá írjak idáig lese sz@rtam, meg mit akarok tőle, nem tudok nélküle élni. Én elakartam hívni randizni mert nekem még mindig fontos ez a lány. Azt mondta nekem, még át gondolja ezt az esélyt majd meg látja. Nem tudom miért én vagyok a hibás, én írtam rá egy évvel ez előtt is, de ő nem írt vissza. Tegnap meg ezeket írta nekem:


Figyeljek ő már nem tud hinni egyik fiúnak sem mert sokat csalódott az életbe és most ismert meg egy olyan fiút akibe meg tud bízni de bennem már nem hiszem hogy megtudna sajnálja de nem tudja de ő már nem bír bízni bennem. Én írtam neki vissza sosem hazudtam neki, én akkor is szerettelek és most is, veled akartam volna tervezni a jövőmet. Ő erre azt írta vissza hagyjuk jó. Én írtam neki vissza te se kerestél engem találkozás után miért legalább mond meg az igazat legyél őszinte. Erre azt írta vissza Mert csak most hagyjam jó.


Meg be is került az intézetbe a lány. Nem tudom miért én vagyok a hibás mindenért ő nem írt nekem vissza. Szerintetek csak leakart feküdni velem?

Én egy rendes kapcsolatot akartam volna vele, vele akartam volna maradni életem végéig. De mikor jött velem a buszon egy évvel ezelőtt, észre vettem rajta inkább menne haza, muterom is észrevette többet úgysem jön le. Kapott tőlem egy tábla csókit láttam rajta nem nagyon örült neki, ő azt hitte egyből ékszert vesszek neki ajándékba.


Szerintetek is csak azért jött le hozzám hogy meg kapjon?

Meg muterom észre vette nagyon nézelődött a házba mintha lopni akart volna, én nem vettem észre rajta mert nagyon oda voltam érte de még mindig odáig vagyok érte.



2016. szept. 26. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vegig csak addig ameg o mondta neked hogy sok fiuban csalodott ennyi eleg is volt hogy most azt mondjam neked menj es keress magadnak egy rendes lanykat
2016. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ő miért szórakozott velem, csak azt akarta?
2016. szept. 26. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Hjaj, próbáltam értelmezni az olvasottakat.

Eleve minek kellett ez a játszmázás a kamu facebook profillal? Kicsit kusza ez a sztori.

Mindegy, szerintem felejtsd el a lányt, ne kattogj rajta, lépj tovább.

2016. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3


Azért kellet a kamu profil mert fent volt a csaj de nem írt vissza rendes fecemre, én meg csináltam egy kamu profilt és ott egyből írt.

Ő csak a szexet akarta volna tőlem igaz?

2016. szept. 26. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!