Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem ciki csak úgy elhívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki csak úgy elhívni a lányt valahova?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volna egy lány az egyetemen, nem sokat de beszéltem már vele párszor egy-két szót. Ő elég szerény típus, nem nagyon beszél hűde sokat olyanok közt, akiket nem nagyon ismer. Nekem be nem áll a szám, poénkodok neki, nevet is, segítek neki amiben tudok, ha úgy van. Nekem nagyon bejön viszont. Elég nagy szám van, de egyes régi próbálkozásaim miatt nagyon félek odalépni(egyszer kiröhögtek és megaláztak mikor bátor voltam :D) lányokhoz azzal a szándékkal, hogy randira hívjam őket. Mégis ez a lány elképesztő és szeretném jobban megismerni, de mivel keveset beszéltünk,így még nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet. Facebook-on sem beszéltem vele még.


Az volna a kérdésem, hogy nem ciki csak úgy ráírni, hogy milyen volt az első hete? Illetve Ti, hogyan hívnátok el ismerkedni? Lányok Ti örülnétek, ha egy srác rátok írna így dumálni? És hogy reagálnátok, ha egy viszonylag ismeretlen odalépne és azt mondaná megszeretne titeket ismerni? Köszönöm a válaszokat.



2016. szept. 9. 17:37
 1/4 Dreamer88 ***** válasza:

Nem ciki, valahogy meg kell tenni az elso lepest.


Annyi, hogy ne azert hivd el mert meg akarod ismerni, hanem azert mert szivesen beszelgetnel vele.


Majd ha par sima (nem nyomulos) talalkozas utan oldottabb melletted akkor probalhatsz jelezni hogy akar tobb is lehetne koztetek.


Ha egybol ezt sugallod neki attol csak megijed.

2016. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de ha egyébként is találkoztok az egyetemen, akkor nem kell belekeverni a Facebookot. Egyszerűen amikor amúgy is találkoztok az egyetemen, hívd meg egy kávéra vagy ha akkor nem ér rá, akkor kérdezd meg, hogy mikor lenne megfelelő neki. Ha szimpatikus vagy neki, akkor nyitott lesz.


Ahogy mondták, a lényeg, hogy ne támadd le azonnal. Beszélgess vele párszor, hogy kiderüljön, komolyan is érdekel-e, aztán lehet egyre komolyabban kezdeményezni. Ha te is tetszel neki, akkor menni fog a dolog, ha nem, akkor pedig a fejed tetejére is állhatsz, nem lesz semmi a dologból.

2016. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, persze ha vannak továbbiak még jöhetnek. :)
2016. szept. 9. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki :) kèrdezd meg milyen hete volt és ne mondd h meg akarod ismerni de hívd el egy kávéra vhova. Aztan hopp, meg is ismerted :)
2016. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!