Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszafogottabb lányok, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogottabb lányok, volt hogy azért utasítottak el egy fiút, mert túl menőnek tartották, nem hittétek el, hogy tényleg érdeklitek őt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ,hogy van egy társaság és a társaságban van egy kigyúrt , népszerű, menő csávó, aki sok lánynak bejön és elkezd udvarolni nektek egy sokkal szerényebb visszafogottabb lánynak, de ti elkülditek, mert nem hiszitek el, hogy tényleg kellettek neki és zavar, hogy a társaság többi tagja mit gondol majd rólatok, ha összejöttök azzal a menő pasival. Vagy épp arra gondoltok, hogy ez egy nagyképű hülyegyerek és biztos nem komolyak a szándékai.
2016. szept. 30. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt hasonlo, de nem azert utasitottam el, mert tul menonek gondoltam volna magamhoz (nem tulzottan kedvelem a nagyon extrovertalt embereket es nem tartom tobbre oket csak mert sok haverjuk van), egyszeruen annyira nyomulos volt, hogy a hideg razott tole, raadasul egy evvel fiatalabb volt es visszatetszoen nagy arcu.

22/L

2016. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy épp arra gondoltok, hogy ez egy nagyképű hülyegyerek és biztos nem komolyak a szándékai."


Automatikusan erre gondolok. DE hajlandó vagyok változtatni a véleményemen, nem szeretek beskatulyázni embereket. Szóval van még esélye, csak nehezebb dolga van, mintha átlag pasi lenne.

2016. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt hasonló.

Egyrészt biztos voltam benne, hogy csak azért érdeklem, mert én még nem voltam meg neki. Nekem ez meg kösz, de nem kell!

Másrészt lehet jóképű és menő, ha nekem nem szimpatikus ez a típus, hiába adja elő magát, hogy érte minden nő meg van halva. Én meg pont nem!

Ez a két ok elég volt nekem, hogy elég egyértelműen hajtsam el ahhoz, hogy többet ne próbálkozzon.

2016. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mer én tényleg rendesen ki vagyok gyúrva, lábra is edzem, nem úgy mint a többi csóka. Naponta lemegyek a konditerembe, eddig bombázó nőim voltak ,azt most bejött egy kis alacsony visszafogott szőkeség, de elküldött, többször is, nem csak arra kellene.
2016. szept. 30. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jokepu, nagyon szimpatikus, irto udvarias es kedves. Az osszes kolleganom odaig volt erte, ha elment ebedelni, kiurult a terem, mert hirtelen mindenki akkor egezett meg, es csak fiatal csajok voltunk, o meg az egyetlen pali. Nekem meg ez nem hianyzott, meg amugy is eselytelennek gondoltam a szitut. Mar eleve ott bukott a dolog, hogy udvarias palik nem szoktak felem kozeledni sajnos, igy eselytelennek lattam a szitut. Aztan megkeresett azzal, h o erzi koztunk a vibralast es tobbszor hivott randira. Vegul igent mondtam, es tok orult, meg is beszeltuk, h mikor hol. Aztan nem lett belole semmi, mert nem jott el, es mikor rakerdeztem h megis mi volt, akkor kozolte, hogy meggondolta magat. Hogy miert, azt o sem tudta. Aztan azert kesobb a szexben benne lett volna. Meg ma is jol nez ki, de mar ugy kb. 40 korul lehet, erosen oszul es meg mindig a lanyokat hajtja szexualis celbol. Tudom, mert Tinderen panaszkodott, hogy nincs egy normalis, rendes, joravalo lany sem, aki kapcsolatot szeretne. Majd a kovetkezo mondataban mar szexet ajanlott nekem.

Persze biztos vannak cuki jokepu palik is, de en fenntartassal kezelek minden palit kinezettol fuggetlenul.

2016. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
abszolút volt ilyen, hogy nem bírok elhinni, hogy engem akar a bombázókat meg nem. Nagyon szörnyű. Egészen addig, míg nem közeledett felém nyilvánvalóan tök jól elvoltunk, beszélgettünk, megnyíltam neki. Mióta nyilvánvalóan érdeklődik iránta, meg minden, egy bátortalan nyuszi vagyok, aki idótán viselkedik és folyton próbálom lebeszélni magam, hogy áh, tuti tévedés, biztos mindent félreértek.
2016. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen nagymenőket mindig nagy ívben kerültem. Nem előítélet miatt vagy, mert kisebbségi érzésem lett volna mellettük, hanem pontosan ismertem az életmódjukat és úgy véltem, h eleve nem sok minden kötött volna minket össze.
2016. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A visszafogott lányokat nagyo ritkán veszik észre az ilyen fiúk. Hozzám még sosem közeledett úgy ilyen típusú férfi, de ha megtenné, akkor igen, elég sok kételyem lenne. Megmondomn őszintén, tartok is egy kicsit az ilyan kaliberű férfiaktól hiába vonzóak.
2016. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!