Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor azzal jönnek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azzal jönnek a férfiak hogy ők a telt nőket szeretik, hogy csak a kutyák játsszanak csontokkal stb. arra nem gondolnak hogy ez ugyanúgy sértés a vékony csajoknak mintha lekövéreznének valakit?

Figyelt kérdés

Van aki nem tehet róla hogy vékony és akármennyit eszik nem fog hízni. Sokan úgy állítják be az átlagnál egy kicsit vékonyabb alakot, mintha olyan undorító lenne mint egy ilyen kövérségű csaj:


[link]


[link] pl nekem ilyesmi alakom van a karom talán vékonyabb, meg a bordáim egy kicsit kilátszanak ha sok levegőt veszek, és volt aki azzal jött, hogy nem telik kajára, meg hogy eszek-e eleget?


Nem tudom miért állítják be sokan ennyire visszataszítónak a vékonyságot. Sok mindenkinek ilyen a genetikája, nem anorexiás, nem sportol, diétázik folyamatosan. Rengetegszer próbáltam hízni, de nagyon nehezen megy, egy bizonyos szintnél tovább már nem tudok.

Barátnőm is sokszor piszkál hogy milyen vékony vagyok de ha én visszavágom hogy ő meg kövér akkor egyből megsértődik és hozzám se szól. :D Komolyan nem értem...

Általánosban úgy csúfoltak hogy anorexiás meg etióp stb., azóta már híztam egy kicsit, mondhatni normális alakom lett de még a mai napig megkapom (de csak a kövérebb emberektől!) hogy eszek-e én eleget stb.


2016. okt. 1. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Haters gona hate. Manapság mindnkit mindenért utálnak, DE mindenkit mindenben el kell(ene) fogadni. Beteg egy világ ez!
2016. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
ezt legalább 3x kérdezted már...uncsi:(
2016. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg többet eszek mint akárki. :D
2016. okt. 1. 20:33
 4/20 A kérdező kommentje:
És ez az első ilyen kérdésem.
2016. okt. 1. 20:34
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Általában akik ezt mondják,mégis mindig a vékony csajokkal jönnek össze a végén. Szóval nem kell sértésnek venned kérdező.
2016. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a szöveget általában a nem túl intelligens emberek hajtogatják, hogyúgymondjam, tőlük meg ne várd, hogy akár csak megpróbálják végiggondolni azt, amit mondanak :D


Amúgy ez az "ehetek bármennyit, nem hízok", nem ilyen egyszerű ám. Vagy nem is eszel olyan sokat, vagy rosszul eszel, vagy úgy próbálsz hízni, hogy nem sportolsz mellette, vagy valami betegségféle okozza (mint nekem), vagy valami extra gyors anyagcseréd van. Szóval ez nem pusztán genetika, és ilyen típus vagy és kész, ennek megvan az oka, hiszen az anyag nem vész el, csak átalakul.

2016. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkit lehet piszkálni valamivel.

Ha sovány vagy az a baj, ha kövér akkor meg az.

Én normál alkatú vagyok (mások szerint vékony de ez nem igaz :D).

Szerintem rám férne egy kis edzés,hogy feszesebb legyek.


Ne törődj azokkal akik beszólogatnak! :)

2016. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%

#3


Húzzál máshová hencegni.

2016. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mindig is ilyen voltam, sőt 15 éves koromig extra vékony voltam majdnem mint egy anorexiás, azóta ahogy kezdtem nőiesedni híztam is. De ha nem figyelek arra hogy egyek normálisan, pl. csak napi kétszer eszek és nagyon sokat mozgok akkor egyből kezdek fogyni vagy ha valami stressz ér leadok pl. 5 kilót akár egy-két hét alatt, de ugyanúgy vissza is tudok hízni ilyen egyszerűen de csak egy bizonyos határig.
2016. okt. 1. 20:45
 10/20 A kérdező kommentje:
És ez nem hencegés, tényleg többet eszek mint egy normális ember.
2016. okt. 1. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!