Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha valaki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki azt mondja pl. a barátnődnek h te nem nézel ki rosszul akkor az azt jelenti h annál a valakinél van esélyem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
nem értem.
2010. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted most ezt, hogy te vagy a fiú, és a te barátnődnek valaki azt mondja hogy jól néz ki a pasid Magyarul , akkor annál a lánynál van e esélyed???? - Mert ezt így lehet érteni ami szerintem nem tiszta dolog, ha van barátnőd, és azt várod h valaki mondja azt a barátnődnek h dejó a pasid és te arra a lányra rámászól????
2010. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én értem amit mondasz,és szerintem igen:)
2010. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
énis értem és sztem is igen :)
2010. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt sztem is egy kicsit szarul magyaráztam el! Nah az a szitu h én egy LÁNY vagyok és van egy FIÚ aki azt mondta a barátnőmnek h ÉN nem nézek ki rosszul! És az a kérdés h szerintetek van-e esélyem annál a FIÚNÁL aki ezt mondta a barátnőmnek ?
2010. ápr. 24. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, akkor van esélyed ha vki a barátnődnek mondja h bejössz neki, és te lány vagy és egy fiú mondja a barátnődnek..ez a szitu..kb..
2010. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vok. Na így már világos, hogy megtudtuk, hogy lány vagy:)


És így igen , azt mondom van esélyed, mert aki tetszik a másiknak, az nem mindig meri ezt a szemébe mondani, és inkább egy közös barátnak vagy ismerősnek mondja el.

2010. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi<^33 ! Várom a további tanácsokat!
2010. ápr. 24. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan került ez szóba a fiú és a barátnőd között. Mert ha a csaj kérdezett rá, akkor lehet hogy a fiú nem akart bunkó lenni és azért adta ezt a választ. Ha csak úgy magától mondta, akkor van, sőt, lehet hogy azt várja, hogy a barátnőd hozzon össze titeket!
2010. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!