Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már olyan valakinél hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakinél hogy gumit használtak é kiszakadt?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy szakadt ki?
2011. szept. 10. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen kiszakadt, szétrobbant...
2011. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nálnk már 2x is. úgy, hogy szétb@sztuk!
2011. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
-.-""
2011. szept. 10. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is kétszer szakad már ki, nem bírta a strapát.

De mindkétszer feltűnt, hogy olyan jó lett a punci hirtelen, úgyhogy kihúztam és észrevételeztem a problémát.

2011. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen. Levegős lett,és szétrobbant. De hálistennek észrevettük.
2011. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan es nem tunt fel most meg itt ez a ki s peti:))) amugy volt es tenyleg nem tunt fel ugyhogy muszaj volt tabit vennunk..
2011. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen volt.Lifestyle Play nevű.Sokat elhasználtunk belőle semmi gond nem volt aztán egyszer csak az egyik kilyukkadt és egy nagy durranást hallottunk és szét volt teljesen jőve cavatokra.Durexben meg lecsúszott 1x amikor már teli volt így mehettem esemény utáni tabiért...tök ideg voltam.Masculánból az összes lecsúszott és bennem maradt szex közben.
2011. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
uhh:S köszönöm a válaszolóknak
2011. szept. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!