Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bárokban, presszókban szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárokban, presszókban szokás még az a fajta csajozás, hogy az udvarló valami italt küldet a kiszemelt lány asztalához? Te hogyan reagálnál, ha vinne neked a pincér egy pohár áfonyalevet?

Figyelt kérdés

2016. okt. 3. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezaz, ingyen pia!
2016. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hehe :)
2016. okt. 3. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos elkezdenék gondolkozni, hogy vajon ki akar megmérgezni
2016. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tele lehet pakolni design drogokkal.
2016. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem üldögélek egyedül. Ha mással ülök, furán jönne ki. És igen... Nem innám meg, mert ki tudja!?

Jöjjön oda, beszélgessünk, és rendeljen ott előttem és hozza ki úgy a pincér

2016. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt mindjárt gondoltam, hogy egyedül nem üldögél egy lány...


De Úristen... Honnan veszitek ezt a drogos baromságot? Odamegy a csávó a pincérhez, hogy legyen szíves, vigyen már annak a négy csajnak még egy kör olyat, amit rendeltek, a piros csizmásnak meg pluszban egy áfonyalevet - mert végül is ő tetszik a fickónak - és akkor odaadja a cuccot a pincérnek, hogy némi plusz kápéért nyomja bele az italba megkockáztatva az állását, mi több, a szabadságát?

2016. okt. 3. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Drágám de naiv vagy... Igen, ennél sokkal durvább módokon is láttam már a tulajdon két szememmel, hogy be akartak drogozni fiatal, már elég spicces lányokat. Ha nekem küldene valaki italt, valószínűleg azonnal távoznék taxival, mert az is felmerülne bennem, hogy követni fog.


Én értem, hogy te jó szándékú vagy, de ez egy rohadt világ sz.r alakokkal. Egy magára valamit is adó lány, soha nem fogad el egy idegentől semmit. Inkább menj oda és szólítsd meg.

2016. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!