Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, gyakori, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gyakori, hogy nem mernek odamenni hozzátok a férfiak? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Manapság lettek ilyenek a férfiak, vagy mindig sem mertek odamenni leszólítani egy lányt? Ki mit gondol erről a témáról?
2016. okt. 3. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdező Temoán
2016. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan kene latnom, hogy csak nem mer odajonni, vagy nem erdeklem? Nalam az, aki nem mer odajonni azt jelenti, hogy nem erdeklem es kesz, nem agyaloo rajta, hogy vajon miert.

22/L

2016. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen gyakori vagy ritka a jelenség, hiszen nem jön oda hozzám megmondani, hogy most fél leszólítani :)


Egyébként nincs véleményem róluk. Szókimondó, határozott nő vagyok, aki tudja, mit akar, ha valaki fél odajönni hozzám, akkor valószínűleg jobban is járunk mindketten, de ettől még nem lesz kisebb a szememben. Nem hozzám való, de attól még lehet intelligens, okos, kedves, satöbbi, szóval lehet jó ember, nem lesz ettől kisebb a szememben. Max annyi, hogy így nem is fogom tudni soha megmondani, hogy esetleg lett-e volna esélye, mert bár szívesen kezdeményezek, ha arról van szó, azért ahhoz kell a bátorítás a férfi oldaláról is.

2016. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen férfiakat nyuszinak tartom, akik úgy gondolják, interneten könnyebb...
2016. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jön oda, honnan tudjam hogy nem mer vagy szimplán nem érdeklem?:D
2016. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!