Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lenne rendben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne rendben, ha próbálkoznék az egyik oktatóm 16 éves lányánál?

Figyelt kérdés
23 éves egyetemista srác vagyok. Az egyik oktató csak óraadó az egyetemen, ahol tanulok. Mindig szokott jönni hozzá látogatóba a 16 lánya az egyetemre, mivel az Apja másik városban él, és ott szoktak találkozni. Nagyon szép a leányzó. Szoktam a lányt abban a gyülekezetben is látni néha, ahová én járok, bár kevés program van, ahol mindketten részt veszünk. Én az Istentiszteletekre járok be, ő meg az ifjúsági alkalmakra. Merjek próbálkozni nála?

2016. okt. 3. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd bele a Bibliába a számodat és csapd a hónalja alá! :)
2016. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Persze, miért ne? De előbb vizsgázz le apucinál! :D Na jó, csak vicc volt. Ettől nem kapsz rosszabb osztályzatot, ha rendesen viselkedsz.
2016. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hívő csaj, megdugni nem fogod:D
2016. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
14%
Mivel bizonyítod hogy van isten? Én rengeteggel tudom hogy nincsen
2016. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem ártana az apjánál levizsgáznom először, bár emberként jófej, de tanárnak fasz. Amúgy a lány anyjánál érettségiztem matekból, hogy még érdekesebb legyen a sztori.
2016. okt. 3. 22:55
 6/10 A kérdező kommentje:
Istent nem lehet bizonyítani, illetve ha lehetne azzal elveszítené a varázsát. itt igazából az a lényeg, hogy én és a csaj megtaláljuk az egyensúlyt. ha Istennel együtt érezzük jól magunkat, akkor miért ne?
2016. okt. 3. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond szerintem, ha meg van a közös érdeklődés. Remélem én is egy közösségben fogom megtalálni az őt.
2016. okt. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 lánya van? Az nem semmi! Viccet félretéve szerintem rendben van, csak vigyázz, nehogy kihúzd a gyufát az apjánál, és emiatt megbuktasson!
2016. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen ott azt elírtam egy helyen.
2016. okt. 4. 12:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Szegény keresztények.


Bizonyára igazán felemelő érzés egy fiktív zsidó előtt térdepelni, akinek a nevében több ezer ősödet, és több millió más Európait irtottak ki.


Tudom, tudom, a keresztények nem egyenlők a kereszténységgel.


Pontosan.


A keresztények - az emberek - jók, ez teszi a kereszténységet relatív elfogadhatóvá buta, gyenge és korlátolt embereknek,

ezzel szemben maga a kereszténység és az istened egy gusztustalan, élet- és ember-ellenes pszichopata disztópia, a kommunizmus előfutára.


"A keresztény teológia a bolsevizmus nagyanyja."


_______________


Próbálkozz a lánynál, vedd feleségül - nem templomban -, szexeljetek pusztán csak és kizárólag élvezetből az istenetek legnagyobb bánatára, de legyen sok gyereketek is - szintén az istenetek legnagyobb bánatára.

2016. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!