Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Flört a munkahelyen? Meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört a munkahelyen? Meddig van rendben? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Januárban, (8 év otthonlét után) visszamentem dolgozni, 3 gyerkőcöm született közben. Volt egy kollegám anno, akivel már majdnem összejöttünk, de mégsem úgy alakult. Most, hogy visszamentem, újra a közelemben van, még közelebb is, mint régen, és nagyon izgatja a fantáziámat. Sokszor vele álmodom, odabent is elhülyülünk, elég jól elvagyunk.

Sokszor elképzelem, h bezárja az iroda ajtaját, leoltja a villanyt és "elkap", persze semmi testiség nem volt köztünk, se akkor sem most, de nehéz így. Átmeneti ez szerintetek? Tudtok valami okosat tanácsolni?



2016. jún. 10. 11:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

És most munkaidőben gyakorizol?

Nem szép dolog...:D


Inkább a főnökkel flörtölj, az hosszútávon kifizetődőbb.

2016. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyet hívják szeretőnek. Vagy lesz valami ebből vagy nem. Nem tudjuk innen megmondani. Vagy teszel ellene vagy érte. S ez teljesen független attól, hogy most lepontoznak engem vagy nem. De egyszer élsz, miért ne élhetnél úgy, hogy jól érzed magad közben? Miért kellene a jó dolgokat - melyeknek lehetnek következményei ha nem vagy ügyes - lezárni? Miért kellene bepunnyadva élned még 40 évet? Nos.... ?
2016. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Délutános vagyok, de köszi :)

Főnököm nem az esetem, meg amúgy sem. Nem én kerestem magamnak ezt a szitut, ez így alakult.


Kettes, elgondolkodtató amit írsz, de jobb lenne ha magamban ezt le tudnám zárni. Igaz nem tudom ő hogy viszonyul hozzám, nem mozdult rám, csak ahogy beszél velem, érzem úgy h nem közömbös. Családom miatt sem szeretném nyilván.

2016. jún. 10. 11:33
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lehet valaki akkora riherongy, hogy szül három gyereket valakinek úgy, hogy közben majdnem elhagyta már terhesség alatt is a párját a másikért (javíts ki ha tévedek), majd 8 év után még a korábbinál is nagyobb intenzitással ácsingózik a másik után.
2016. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

ki vagy éhezve és kell neked egy kis kaland, hogy megint fiatalnak és kívánatosnak érezd magad. semmi köze nincs A kollégádhoz, igazából bárki megtenné akivel tudsz kicsit flörtölni és ő is kimutatja a vonzalmát.

Az ellaposodott házasság normális, ne hidd, hogy különleges vagy, de ahogy kicsit jobb lesz otthon a helyzet és a férjeddel megint kialakul egy kis szexualitás, le fogod tojni a kollégádat.

2016. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Dehogy hagytam el terhesség alatt, hol olvasod ezt??

Anno majdnem összejöttünk!De nem így történt. Aztán megismertem a férjemet!

2016. jún. 10. 11:38
 7/25 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt, akkor ennek kellett volna szülnöd 3_at, nem is értem ezt az egészet .
2016. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"közben majdnem elhagyta már terhesség alatt"


te hol olvastad?


De akkor állíts fel egy időrendet nekem légy szíves (bár a tényen nem változtat)


Összejöttél a pároddal, teherbe estél, közben a másikért majdnem otthagytad, mert annyira arra vágytál, majd szültél még kettőt, és most újra a másikra másznál.


Vagy nem így történt?

2016. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Te még biztos nem vonzódtál szexuálisan, csak az adott partneredhez, hagyjuk már!

Főként, hogy nem is történt semmi..de már itt riherongyoznak..

Makulátlan, tökéletes emberek..

2016. jún. 10. 11:46
 10/25 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de kicsit értetlen vagy..


Elkezdtem dolgozni a munkahelyemen. Megismertem ezt a srácot, akiről szó van! Kerülgettük egymást, aztán végül nem lett semmi az egészből!

Teltek a hónapok, majd megismerkedtem a mostmár férjemmel, összeházasodtunk, és 8 év alatt született 3 gyermekünk!

Idén visszamentem dolgozni, és most úgy alakult, hogy azzal a kollegámmal együtt dolgozunk, újra, csak most egy azon munkakörbe.

Ennyi.

2016. jún. 10. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!