Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozási esélyeket rontja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási esélyeket rontja a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Csajozási esélyeket rontja ha feltesznek egy ilyen állandó vas szar fogszabályzót?
2007. nov. 17. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kezdetben igen, de ha leveszik, a szép egyenes fogsor sokkal jobban vonzza a csajokat, mint a kusza fogak. Hidd el nekem. Ez tény.
2007. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rakasd fel mindenképp!

Később bánni fogod ha nem teszed!

Nálam biztos nem rontaná az összhangot ha egy fiú aranyos és tetszik nekem!

(Egy másik lány)

2007. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Bocs előbb "egy lányt" akartam irni nem egy"másikat"!
2007. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
az én első barátomnak volt, 16 volt mikor összejöttünk. először nem mert mosolyogni, mikor észrevette hogy látom mi van a szájába, rám mosolygott.nekem tetszett és abszolút nem zavart. sőt büszke voltam rá, hogy törődik a fogaival. az lenne a ciki ha össze-vissza állnának a fogaid.
2007. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a fogszabályzóval egyáltalán nem kellene foglalkoznod, szerintem a lányoknak ez nem olyan fontos, és utánna néhány év elteltével örülni fogsz, hogy bevállaltad, mert szép lett a fogsorod. Nekem 15 évesen rakták fel és kb. másfél év múlva vették le. Akkor nem igazán akartam, de most úgy látom, hogy megérte. Ja és a smárolásnál sem jelentett semmi problémát :)

2007. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
volt egy srác a suliban fogszabályzos.és minden csaj őt akarta! pedig nem kinézetre sem volt nagy szám ,de aranyos volt.
2007. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
semmi gondot nem jelent a fogszabályzó ;) amúgy a fogszabályzó alapanyagát illetve nem vas, a vas a nyál savas kémhatásától korrodálna, rozsdásodna így elég szép barnás mosolyod lenne, inkább orvosi fémből készítik ami nagy mennyiségben tartalmaz titániumot
2007. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Viseld büszkén nekem is van... 3 éve ...azóta volt is barátnőm és még fent is van de nem a fogszabályzó miatt lett vége...
2008. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
attól függ milyen kinézetü vagy. Nem minden a külső de ha átlagos vagy azon aluli vagy akkor nincs ami kompenzálja és akkor hátrány sajnos a világ többségének. de legyél vicces ha van vér a pucádban "fordisd előnyödre " és király leszel igy is. Láttam olyan fogszabályzós csajt..:P:P szal ők is ezt gondolják lehet rólunk :D igyekezz
2008. jún. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltaln nem rontja.. Vagyis szerintem.... Én örülnék egy olyan fiúval járni aki törödik a fogaival... Manapság a fiúknál a fogmosás is luxus.. Én ez undorítónak találom.. Szerintem nagyon fontos az ápolt külső;)
2008. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!