Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, ha nem akarok menni vele randizni?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el egy fiúval beszélgetni, aki 1 évvel jár felettem az egyetemen. Nagyon szimpatikus, tetszik benne, hogy tök okos és még jól is néz ki. Én eddig barátként kezeltem, de hétvégére moziba hívott. Még nem reagáltam az üzenetére, mert nem tudom hogyan mondjam el neki, hogy nem akarok elmenni vele. A barátommal 1 hónapja szakítottunk, és ez az ismerkedés nekem túl korai lenne. Nem szeretnék most fiúzni.

Vagy lehet, ez nem is randi lenne?!


21/L 21/F



2016. okt. 5. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kinyitod szépen a szádat (ez átvitt értelemű kijelentés) és őszintén közlöd vele ezt!


mi ebben olyan bonyolult kislány?

ne legyél gyáva kisnyuszi!

2016. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el azt neki, amit itt nekünk leírtál, hogy még túl korai lenne, még nem vagy túl az előző kapcsolatodon, magadban még nem tudtad lezárni. Hogyha tetszik. Ha meg nem tetszik neked, akkor koptasd le kedvesen, hogy nagyon aranyos vagy és köszönöm a meghívást, köszönöm, hogy gondoltál rám, de bocsi, de nem szeretnék veled elmenni.
2016. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
haha írtam neki:D de nem válaszol
2016. okt. 5. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Írd csak az igazat nem kell az álszenteskedés: "Én túl jónak érzem magam hozzád képest"
2016. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hogy lehet egy srácnak azt mondani, hogy aranyos... A kiskutya aranyos.

Azért nem mennél vele, mert szerinted tuti kapcsolatot szeretne veled? Miért kell azt gondolni, hogy igen? Vagy pedig azt, hogy az első találka után sem fog megváltozni a "terve"? Lehet, csak szimplán jóban maradtok.

2016. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!