Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel randizni akarok de nem tudom, hogy aki ilyen képet rak ki azzal érdemes-e?

Figyelt kérdés

Kicsit túl kihívónak tartom de élőben jó kis csajszi.

[link]

16 éves.

Ilyen képpel lehet naponta írnak rá pasik és akkor dobna miattuk.


2014. febr. 16. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a képpel semmi gond. Neked nincs önbizalmad. Na az már nagyobb probléma, ha félsz egy kosártól. Ez benne van ebben a játékban barátom. Jobb ha megtanulod. S ez nem ettől a képtől függ.
2014. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En nem randiznek vele. Nekem nem tunik valami baratsagos, kedves lanynak, hanem pont annak a fajtanak tunik, aki bejon az osszes pasinak es tole kapjak a legnagyobb kosarat.
2014. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2:


Rossz képet nézünk?


Ez a csaj kb. 5/10-es, 6/10-es kinézetű. Biztos nem ő az, aki mondjuk az osztályból vagy a suliból minden pasinak bejön, annak ellenére hogy szinte minden férfi megdugná.

2014. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, finoman akartam fogalmazni. Jo, tenyleg van kulonbseg bejon es megdugnam kozott.
2014. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg!! Nagy gondod csak nem lesz belőle!

figyelj én is csaj vagyok.... Tudom mire vágyik egy nő!! De vigyázz az érzelmekkel, ha nem érdekled akkor nem érdemes vele összejönni!!!

2014. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet megpróbálom. Amúgy az nagyon gáz, hogy a fenekére vágyom nagyon? :D (benne lenni)
2014. febr. 16. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Sokszor gondolok arra, hogy a nekem tetsző lányok a feneküket az ágyékomnak dörgölik.


Lehet nem a fenekét akarod megdugni, csak simán kutya pózban a punciját.

2014. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!