Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy olyan lány felé facebookon, akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, van egy 16 éves lány aki tetszik nekem. Mivel néha mozgunk hasonló körökben én már hallottam róla, és a nevét is tudom. Ő is látott már engem, de nem hiszem, hogy felfigyelt volna rám. Facebook-on hogyan tudnék úgy közeledni felé, hogy ne ijedjen meg? Vagy valami egyéb ötlet?

2016. okt. 6. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj rá utána lesz ami lesz :D
2016. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hasonló körök azt jelentik, hogy vannak közös ismerőseitek? Szerintem jobb lenne elsőre személyesen váltani akár csak néhány semmitmondó mondatot. Ebből már le is szűrhetnél valamit: ha tetszel neki, akkor örülne, hogy szólsz hozzá. A facebookon való ismerkedés sokak szemében gáz, és zsigerből elutasítják.
2016. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!