Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányt hova vihetnék el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt hova vihetnék el randizni Debrecenben?

Figyelt kérdés

Minden lehetőséget soroljatok fel, ha tudtok:)


Új vagyok a városban, nemrég költöztünk ide, nem ismerem még a terepet.



2016. okt. 9. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok debreceni, párszor voltam már ott, de most őszintén, a Nagyerdő, pláne a felújítások után, meg ha jó az idő, akkor legoptimálisabb. Főleg a szökőkútnál, oda akár még Zsanit is viheted 5-re :D
2016. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is debreceni vagyok,vagy üljetek be valahova.
2016. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hova?
2016. okt. 9. 15:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Mozi,kávézó,cukrászda,a google a barátod,nem akarok hirdetni,mert törlik
2016. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer kávézó fent a sarokban. 👌 Pepe panini fent a jobbra a sarokban. 👌 Ha kicsit komolyabb vagy költeni akarod a lóveszt, akkor mehettek a Melangeba, az Egyetem sugárúton. Am ha süt a nap tényleg a Nagyerdő jó választás és ha kicsit kihültetek már, akkor beülhettek a Víztoronyba egy kávéra, forrócsokira. Am meg valami cukrászdába is mehettek. A Kismandula a belvárosban, Mandula a Nagyerdőn, vagy a Kálvintéren is van egy, habár ezek kicsik én jobban szeretem, ha nem zajonganak körülöttem.

Én ide szoktam vinni a lányokat, általában a nyugisabb helyeket keresem, hajrá! 21/F

2016. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez mind jó első randinak, amit az előttem lévők felsoroltak,mindenképp nyugisabb helyre vidd először, de pl én személy szerint be mernék ajánlani egy billiárdozást is, vannak, persze nem első randira, de én mindig is szerettem volna,ha elvisznek egy ilyen helyre is, ugyanis itt is össze lehet simulni, pl ha megmutatod neki, hogyan is kell csinálni, ahhhhh, annyira élvezném ;) 23/N
2016. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 köszi a tippet, hasznos volt.

6# köszi neked is.


4# szerintem nyugodtan leirhatod a helyeket, nem lesz az reklámozás, de ha szeretnéd, leirhatod nekem privátban, örülnék neki.

2016. okt. 9. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Debrecen erdő
2016. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a biliárd nem jó ötlet.

Én is odavittem egy lányt,és nem jött be neki.

Bár személyfüggő is ez persze.

2016. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!