Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednétek olyan illetővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan illetővel, aki mellettetek másokkal is ismerkedik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel ismerkedek, heti egyszer találkozunk, olyankor mindig jót beszélgetünk, sokat nevetünk, de mivel most lett vége mindkettőnknek egy hosszabb kapcsolatának, nem is jött szóba idáig, hogy lehetne köztünk valami, de egyértelműen érzem, hogy izzik köztünk a levegő, flörtöl velem, de csak óvatosan. Nem az a nőfaló típus, de látom, hogy azért más lányokkal is ismerkedik. Én is ismerkedem más fiúkkal, de eszembe sem jut, hogy ők esetleg majd később a társaimmá válhatnak egy párkapcsolat keretében. Viszont az engem zavar, hogy ez a fiú más lányokkal is találkozgat. :( És nem tudom, hogy elmenjen tőle a kedvem, vagy inkább "küzdjek" érte.

23/L


2016. okt. 11. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincs kimondva, hogy kapcsolatban vagytok, addig miért ne nyitna mások felé is? El tudnád képzelni vele hosszú távon? Ha igen, akkor mondd meg neki egyértelműen. Ha nem, akkor meg nem kell foglalkoznod azzal, hogy majd később, ha készen áll, kivel fog összejönni.
2016. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Bezzeg nekem osztottátok tegnap az észt ,hogy más pasival szexelek,miközben ismerkedek egy másikkal ,hogy milyen kis ribi vagyok.

Szerintem flörtölj te is mással,ismerkedj nyugodtan. Hisz ő is ezt teszi.

2016. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem ismerkednék.


Ha rám kíváncsi, bírja már ki azt a néhány hetet amíg eldől egymást keressük-e.

2016. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3-mas válasza kuka. Nem vagytok együtt. Mindenki azzal és annyi személlyen ismerkedik, amennyivel szeretne AMÍG az egyik fél, akit ez zavar, fel nem hozza a témát, hogy legyetek exkluzívak. Ha te ezt szeretnéd, hozd fel neki a témát TE, hiszen téged zavar. Ha belemegy, happy, ha nem, és te így nem akarsz ismerkedni vele, akkor next!


33F - párkapcsolati és házassági tanácsadó

2016. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
# 4 Időpont ma 14:27 válasszal egyetértek (30-as nő vagyok)
2016. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

#4


Kukázd a saját véleményedet, ilyen heves vérmérséklettel nem fog semmiféle melód sokáig tartani :)és kizárt, hogy tanácsadó lennél, ők éppen a körültekintő és higgadt véleményformálásról, segítségnyújtásról szólnak.


Egyébként mitől borultál lila ködbe, csak nem te is hajlamos vagy több vasat a tűzben tartani. Lenne tippem.

2016. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rendben :) Hallgasson mindenki a #6-osra ;) Végül is számomra mindegy.


#2-es voltam.

2016. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért kellene bárkire is hallgatni?


Véleménycsere folyik elvileg ezen az oldalon és/vagy egyirányú véleményközlés, nem terror.


Sokféle út létezik ugyanahhoz a célhoz.

2016. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!