Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már minden oké, csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már minden oké, csak egy kérdés van hátra: HOL?

Figyelt kérdés

Itt mindenki mindenkivel lefekszik, első, vagy mindegy hányadik randin. De hogy oldjátok meg a helyszínt?

Nekünk mindkettőnknek van lakása, de ott vannak a családtagok, nem tudnánk normálisan feloldódni, ha arra kellene figyelni, ki hall minket. Ezért ez kizárva,szálloda, haverok szintén.

Normális együttlétet szeretnénk, legalábbis először.

Válaszokat inkább 35 fölöttiektől várom, nem olyan kiéhezett fiataloktól akinek mindegy, akár az utcán is egymásnak esnek.



2016. okt. 12. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

A d.u.g.á.s.hoz is fel kell ám nőni, drága Barátom!

Ha nem tudod megteremteni a legalapvetőbb feltételeit, nem biztos, hogy ez a neked való elfoglaltság.

2016. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Tehát akkor nálad/nála kizárva.

Szálloda, motel, hostel kizárva.

Haverok/barátnők kecója kizárva.


Akkor nem sok választásod marad. Felhúztok egy sátrat, autóban, lakatlan házban, az alföldi róna kellős közepén, esetleg egy nagyobb sivatagban/Északi-sarkon.

2016. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de milyen családtagok vannak 35 felettieknél a saját lakásban? Ez így most nagyon érdekelne, nehezen tudom elképzelni a szitut...
2016. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nő vagyok 35+

Van lakásom, de nem egyedül lakom ott. Éjszakára nem passzolhatom el a gyerekeimet

Normális válaszokat várok, köszönöm

2016. okt. 12. 18:20
 5/16 anonim ***** válasza:

35 év felettieknek általában van már saját lakásuk.

Amikor fiatal voltam és szülőkkel éltem, otthon történt meg a dolog. Nem kell sikítozni és nincs gond. Vagy pedig szálloda, nem értem mi azzal a gond. El lehet menni például egy welness szállodába, még romantikus is lenne.

2016. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező! Kizártál kb. minden olyan helyszínt, ahol mások megoldják a töcskölést. Ezek után milyen választ vársz, mit írjunk? Mondd meg nekünk, leírjuk azt, és akkor béke van.


És igen: nekünk speciel mindegy, még az utcán is egymásnak esünk. Lehet lepontozni.

2016. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

A gyerekekkel alszol egy szobában, vagy mi? A szüleim simán éltek szexuális életet amíg otthon laktam, nem egy nagy dolog. (Nyilván ha van otthon más, majd nem üvöltve nyögsz, de ettől még nem hiszem, hogy ne lehetne feloldódni.)

Agyban is fel kell nőni, mert jelenleg úgy problémázol, mint valami tizenéves kamasz.

2016. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

# 4: Á, így már érthető (részben). És a pasinál is a gyerek van otthon? Vagy a feleség?


Na mindegy, szóval én is ebben a helyzetben voltam, és elárulom, hogy nem csak napközben lehet szexelni... Nem tudom amúgy, hogy nálatok apuka mennyire van képben, nálunk vannak apás napok/hétvégék, olyankor teljesen szabad volt a kecó (éjszakára is). Amíg még nem volt stabil a kapcsolat, nyilván nem hoztam haza a párom úgy, hogy a gyerek is itt volt. (Mondjuk az én párom egyedül élt, hozzá bármikor mehettünk.) Később meg már tök evidens volt, hogy a párom itt alszik bármikor (gyerek szomszéd szobában). Egy ideje meg már együtt is élünk.

2016. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Figyelembe véve az emberek túlnyomó többsége által használt, de általad kizárt lehetőségeket, én azt javaslom, hogy béreljetek ki egy vitorlást a Balatonon, hajózzatok be a közepére és ott hajtsatok végre egy normális együttlétet.
2016. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor kérdezem máshogy:

-Ti hol bonyolítjátok le az első együttlétet?

2016. okt. 12. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!