Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja azt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja azt egy pasi, hogy társaságban nem is törődik a csajjal, négyszemközt viszont aranyos vele? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Szóval adott egy pasi, aki nagyon kommunikatív, bárkivel leáll beszélgetni, szeret is minél többekkel dumálni, és adott egy csaj, aki ennek eléggé az ellentettje. Csakhogy négyszemközt - ha véletlenül összefutnak - aranyos vele a srác, beszél vele pár szót, érdeklődik picit, viszont társaságban le se sz@rja (elnézést a kifejezésért), cseppet sem törődik vele, mintha levegő lenne a csaj. Másokkal viszont törődik, beszélget, foglalkozik, stb.

Miért teszi vajon ezt? Ti mit gondoltok erről?

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! A poénkodásokat meg légyszíves hanyagoljátok, köszi a megértést!



2014. szept. 12. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
velem is ez van és én sem értem.. :P
2014. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1, akkor legalább nem vagyok egyedül.... :)
2014. szept. 12. 19:34
 3/14 anonim ***** válasza:

mások jobban érdeklik, de ha senki nincs ott, akkor úgysincs jobb dolga, mint azzal a lánnyal is foglalkozni egy kicsit

pl nekem is vannak olyan ismerőseim, akikkel egy busszal járok suliba és a viszonylag hosszú úton úgysincs jobb dolgom, így velük beszélgetek

máskor viszont csak köszönünk egymásnak és kész

nem azért mert bármi bajom lenne vele, de annyira nem vagyunk jóban (még azt se mondanám hogy barátok vagyunk), de a buszon ez teljesen jó elfoglaltság


ez a helyzet is lehet hasonló okból

nem érdekled különösebben, de ha nincs ott senki, akár veled is el tud beszélgetni, mert amúgy meg nincs veled semmi baja

2014. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Néha társaságba én is hanyagolom/bunkó vagyok a csajjal viszon kettesben negyon kedves vagyk mint ha másik ember lennék

Én azert hogy ne tunjek papucsnak és megmaradjon rollam a kialakított kép

18f

2014. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
En egyszer ezt a viselkedest felreertettem, azt hittem tetszem a fiunak, kozben meg nem.. en se tudom hova tenni ezt a viselkedest, en is mar jartam igy, de lehet mindenkinel mas. Lehet tetszel neki, lehet unatkozik es azert aranyos veled. Kerdezd meg tole, miert ilyen veled.. en megkerdeztem, es nekem azt mondta, hogy szeret mindenkivel beszelgetni, igy velem is, de semmi tobb, sot nem vagyok az esete, mert mas tipusu lanyok tetszenek neki..
2014. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meeert uncsi vagy .
2014. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez most fájt, de nagyon valószínű, hogy igazatok van sajnos! Mentek a zöldek, csak elszomorodtam, hogy feltehetően kicsit sem érdeklem. :(


Egyébként az nem lehetséges, hogy azért teszi, mert tudja, hogy én nem igen szeretek kommunikálni társaságban?

2014. szept. 12. 19:49
 8/14 A kérdező kommentje:
#6, kösz a választ, de nem tartom magam uncsinak. Legalábbis azok számára nem, akikkel igazán jóban vagyok.
2014. szept. 12. 19:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak belemerul azokkal az emberekkel a beszélgetésbe akik komunikatívabbak mint te és rollad megfeletkezeik akár akaratlanul is
2014. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Írjatok még légyszi! Meg a 7-es kommentemben lévő kérdésre is....
2014. szept. 12. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!