Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az eltérés a vonzódó nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az eltérés a vonzódó nő, és a barátkozó nő testbeszédében?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak kivételek, de többnyire melyek a közös pontok azon női testbeszédben, mely során nemi vonzódást nem érez a férfi iránt, de barátit igen?


Belegondoltam a férfi iránti vonzódást érző nők többségi testbeszéd jegyeibe (melyeket tapasztaltam és melyeket mások tapasztaltak a nőkről), és tele van olyan jegyekkel, melyek akkor is elvileg fennállhatnak, ha csak barátságot érez a férfi iránt, pl félrebillentett fej (érdeklődve hallgatja a férfit), rapport, stb...


De akkor miben más a többségi női testbeszéd, ha nemileg vonzódik a nő a férfi beszélgetőtársához, illetőleg amikor nem vonzódik, csak barátságot érez??



2016. okt. 16. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Az eltérés az, hogy ha jól néz ki a fickó, akkor vonzódó, ha ronda a csávó, akkor csak barátkozó.
2016. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
85%
A barátkozó nő nem vetkőzik le közben.
2016. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Az egyik hagyja, hogy megdugd, a másik meg nem.

De hogy mekyik volt melyik, arra már nem emlékszem..

2016. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Titusztitusz ***** válasza:
58%
Az az eltérés,hogy a "barátkozó" nő bár kedves a másik féllel,de azért JÓL ÉRZÉKELHETŐEN mindig tart egy bizonyos fizikai,és érzelmi távolságot...A "vonzódó nő" viszont mind fizikailag,mind pedig érzelmi téren könnyedén megközelíthető,ráadásul egyfolytában szexuális tartalmu "testbeszéddel" is üzen rendszeresen...Szóval nagyon egyszerű dolog megfigyelni az eltéréseket,és jeleket...
2016. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
A vonzódó nő is lehet távolságtartó.
2016. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Titusztitusz ***** válasza:
60%
Hát...Nem tudom akkor...De az mindenesetre tény,hogy én még életemben nem találkoztam olyan nővel,aki vonzódott hozzám,aztán meg távolságtartó lett volna...Bár az is lehet,hogy volt ilyen is,csak nekem nem tünt fel akkor a vonzódása,és azt hittem,hogy közömbös vagyok a számára...Tehát észre sem vettem az adott hölgyet...Szóval kedves cica,lehet hogy te látod akkor jól a dolgot...Végülis nőként csak jobban képben vagy ilyesmi dolgokban...
2016. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
A kérdezőnek igaza van nincs nagy különbség.Ezért vannak a félreértések.
2016. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Titusztitusz ***** válasza:
68%
Jó...Legyen akkor...Hogy lásd,igazat adok neked,adtam akkor egy zöld pacsit a hsz-edre, cica...
2016. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Nálam pl. az a különbség,hogy ha tetszik a pasi,közelebb állok hozzá,kicsit lentebb hajtom a fejem miközben beszélek hozzá ("csábos nézés"),folyamatosan mosolygok,kihúzom magam és előre tolom a mellem,igyekszem minél többször hozzáérni,ilyesmi.Ha csak barátkozok,távolabb állok,egyenesen nézek rá,természetesebb a testtartásom,nem vigyorgok feleslegesen (csak ha vicces a téma),és ha nem muszáj nem érek hozzá.
2016. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Titusztitusz ***** válasza:
37%
Jaj 9-es...Most akkor megint teljesen elbizonytalanodtam...Mondjuk énis pontosan így vettem észre mindig a nők viselkedésén a különbséget ahogy írtad,de látod,fentebb a fórumtársnő meggyőzött arrol, hogy nincs igazam...Erre most meg jössz te...Szintén nőként...Én már tényleg nem tudom,hogy mit is gondoljak akkor...Szóval arra jutottam,hogy küldök akkor neked is egy zöld pacsit,a kérdező meg majd eldönti magának,hogy kinek hisz...
2016. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!