Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Számotokra mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Számotokra mekkora csalódással ér fel, ha megismerkedtek egy fiúval és már egyfajta elképzelésetek is van aztán kiderül, hogy kicsi a cerkája?

Figyelt kérdés
A kicsi péniszemből (csupán 3,5 cm vastag) adódó önbizalomhiány/gátlásom miatt még sosem volt barátnőm, de nagyon ideje lenne már, hogy átessek ezen a megugorhatatlannak tűnő akadályon és legyen végre egy kapcsolatom. Viszont az adott lányt sem szeretném becsapni és hitegetni, hogy milyen jó, rendes és intelligens vagyok, hogy utána meg az aktus során duplán pofára essen egyrészt, mert cáfoltam a szüzességemet, másrészt pedig a kis péniszemmel nem is szembesült. Bár utóbbi miatt talán nem is kerülne sor szexre. Mitévő legyek? Adjatok valami tanácsot, amivel véget vethetek ennek a lelki őrlődésnek!

2016. okt. 17. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint állva 3,5 cm...? És milyen hosszú?
2016. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

"kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni"

Szerencsére vannak még nők,akiknek nem csak a cerka mérete számít,hanem a gazdája is.

F45

2016. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolj csak bele, ha egy lány elsőre elmondana egy komoly betegségét, testi fogyatékosságát, nem is akarnál beleszeretni. Hiszen van még rengeteg hal a tengerbe, minek küszködj te egy hibással, igaz? De ha az csak később derül ki, amikor már szereted, bármit elfogadsz, csak mert szereted. Ha jót akarsz ne mond el. Ha később kiderül, és ezért dob, akkor nem is szeretett igazán. De így esélyt sem adsz arra,hogy beléd szeressen.

Nemrég ismerkedtem meg valakivel, ha az elején elkezdem sorolni a hibáimat, már a másodiknál leállít, és tovább áll. De így, hogy lassan, fokozatosan jönnek elő a negatív dolgok, elfogadja, és közbe én is megtudok egy-két dolgot róla, ami az elején zavart volna, akár egy randiig sem jutunk el, ha már akkor előáll vele. De szeretem, és semmi más nem számít. Senki sem tökéletes.

35/N

2016. okt. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó... szerintem ne hasonlítsuk ezt a helyzetet egy komoly betegseggel vagy testi fogyatekossaggal!!!


Kerdezo! Azt tanacsolom, hogy ne mondd el a lanynak hogy kicsi a farkad, eleg hulyen venne ki magat. Majd ha a szexre kerul a sor akkor kiderul. Sajnos az is lehet, hogy emiatt lelep viszont az is lehet, hogy elfogadja.


En azt mondom neked, hogy nem a meret a lenyeg hanem az, hogy mit tudsz. Nekem a legjobb egyuttletem pont a legkisebb peniszu fiuval volt es nem dobtam csak emiatt meet nagyon ugyes volt!

2016. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egyetlen partnerem volt csak tul vekony,viszont egesz biztosan vannak szukebb lanyok,en a helyedben nem ezzel inditanek.Ha megszeret,meg mindig van 50%esely arra h athidaljatok ezt mashogy.

Ha bele sem vagsz,sosem tudod meg.

a 3.5cm vastagsag azert korantsem a vilag vege.Onbizalom kell es kesobb egy jo technika vagy jo oral kiegesziteskepp es minden rendben lesz!

Ha nem az elso lannyal akkor a masodikkal,harmadikkal.Lesz majd akivel passzoltok.De ahhoz menned kell elore es randizni.

2016. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyi... a pasik nem szokták elhinni az ilyesmit, de megsúgom neked, hogy életem legjobb szexe(i) egy kifejezetten kis szerszámú pasival volt(ak)... nem igazán tudom elmagyarázni, tény, hogy megvolt a megfelelő kémia - előszöris elég időt hagytunk, hogy kialakuljon; mire odaáig jutottunk, már attól majdnem orgazmusom volt, hogy rámnézett... még most is beleborzongok, pedig lassan 10 éve volt xD. A "technikai" részhez pedig: állítom, hogy ezerszer izgatóbb - hülyén hangozhat, de sokkal intimebb, bensőségesebb - az, amikor teljesen be tudom fogadni a férfit... semmi nem zökkent ki, nincs fájdalom, semmi kellemetlenség (nem tudom leírni az érzést, de elég sz..r, amikor a túl nagy szerszám a méhszájamat döfködi...), csak az élvezet marad. Nyilván különbözőek vagyunk, különböző igényekkel, én pl. sokkal inkább egy kis szerszámra szavaznék egy nyárs helyett... x)
2016. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt sem értem, hogy a pasik miért hossz alapján kategorizálják a pénisz méreteket, mikor a vastagságát érzik a csajok. A kettő nem egyenes arányban növekszik. A hossza nekem 16, ami állítólag az elmegy kategória, de olyan vékony (3,5 cm), hogy az hihetetlen. Önkielégítésnél szinte össze tudom "préselni" és nem tudom elhinni, hogy ezt akármilyen csaj érezné és élvezné.
2016. okt. 18. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!