Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Mi van, ha túl gyors a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi van, ha túl gyors a tempó?

Figyelt kérdés
Találkozol egy csajjal, úgy érzed jól megy minden, a randi végén megcsókolod, ő visszacsókol, mosolyog, de aztán közli veled, hogy neki ez a tempó túl gyors. Akkor most hogyan tovább? Hívjam újra randizni, vagy hagyjam, hogy a lány keressen?
2016. okt. 18. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Visszacsókol, mosolyog és azt mondja túl gyors.... Tipikus idióta aki szeret férfi szíveket összetörni
2016. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbáld újra elhívni, aztán ha úgy alakul h nem jön össze, legalább kiderül
2016. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Akkor lassítok, de nem adom fel olyan könnyen. Vagyis elhívom újra, illetve közös programokat csinálok, kirándulás, mozi stb, ahol mielőbb föloldódhat...
2016. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy bejosz a lanynak, szerintem csak a csokot talalta elhamarkodottnak, de szivesen ismerkedik veled. Ha most nem keresed, azt fogja gondolni, hogy azt gondolod, ha neki ez tul gsors, akkor ennyi volt, nem akarsz ra varni. Szoval keresd, ha jol erezted magad az elso randin, add tudtara, hivd el randira ismet, ahol csak ismerkedtek, szepen elbucsuztok arcrapuszival. A harmadik-negyedik randin ismet probalkozhatsz a csokkal. 26N
2016. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Harmadik-negyedik randin legyen csak csók? :O

Lehet én vagyok rosszul beállítva, de szerintem felnőtt körökben ez azért fura... Ha nekem igazán tetszik valaki nem is bírom ki, hogy ne csókoljam meg. Ha igazából nem tetszik... akkor meg később se fog.

2016. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tőlem sokszor volt,hogy pasik csak szexet akartak,ezért ha valakinek komoly a szándéka,az előbb bizonyítson.Épp ezért én sem szeretem,ha már az első randin csók van.Lehet a lánynak is sok csalódása és rossz tapasztalata volt.
2016. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik exemmel így voltunk mi is. Talán második randin volt, hogy megcsókoltam, mert előtte már a sok utalgatástól nem tudtam mit akar, így a végére akartam járni. Hát nem feltétlen akkorra gondolta, "nem engedtem volna", vagy hogy is fogalmazott. De túlléptünk rajta, következő talinál már ő kezdeményezte :)

25F

2016. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!