Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig teljesen beijedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig teljesen beijedek, aztán elmenekülök ha tudom, hogy tetszem valakinek, és most a srác aki nagyon-nagyon tetszik randira hívott. Kezdem keresni a kifogásokat és a hibáit, hogy miért ne menjek el vele. Help?!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és épp emiatt nem is volt még komolyabb kapcsolatom. Ezzel a sráccal meg elég plátóinak hittem a dolgot, mióta megismertem nem tudtam kiverni a fejemből, még akkor sem, mikor másokkal, nála talán még hozzám illőbb srácokkal randiztam is. És most végre elhívott, mégis már a hibáit keresem és azt, hogy miért nem működne, miért lenne jobb várnom.. Valaki volt már hasonló helyzetben? Tudom, hogy gyerekesnek tűnik a dolog, de akik közel állnak hozzám, tudják mennyire sebezhető vagyok a látszat ellenére is, sokszor azért utasítottam el fiúkat, mert úgy éreztem találnának nálam jobb párt is..

2016. okt. 18. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem. Ma megbeszéltük, hogy majd valamikor találkozunk, de már most félek saját magamtól. Én sem hittem, hogy majd lehet valami közöttünk és tessék, itt a lehetőség. De valamiért már próbálom visszautasítani :(
2016. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor előbb az önbecsülésed növeld, addig nem lesz normális kapcsolatot. Ez kiábrándító, ha az egyik fél inkább begubózik és sajnálja magát, amíg a másik erőlködik, mert tetszik neki. El kéne érned, hogy ne ijedj be és ne a hibákat keresd a másikban, hanem azt képzeld el, hogy milyen lenne ha jól működne.
2016. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz arról az ötletről,


1. hogy most elmész vele randizni, ezt megteheted, hiszen nem olyan nagy elköteleződés egyikőtöknek sem. És, ha most nem mész, valószínűleg egyre kevesebb esélyed lesz a későbbiekben nála.

2. Majd meséld el, hogy jól sikerült-e, és az alapján eldöntjük, hogy érdemes-e tovább várnod. De lehet, hogy egyedül is el tudod majd dönteni.


(Amúgy szerintem neki nem rossz, ha végül ebből tartós kapcsolat lesz, akkor azért, ha nem, akkor meg azért mert eggyel több lánnyal randizott, ezért nagyobb lesz az önbizalma).


És mindezt én is úgy mondtam, hogy azokkal a pasikkal akik nagyon tetszettek, sosem akartam összejönni, mert féltem, hogy rossz nekik. Néha még mindig arra gondolok, hogy a barátomnak jobb lenne egy vidámabb barátnő, aki eljár vele többet kirándulni, és nem gépezik ennyit, de eddig elég jól működik.


Ne hallgass azokra, akik szerint először a komplexusodat kéne kikezelni, lehet attól még jó párkapcsolatod. Csak megfelelően komplexusos társat kell találni ;).

2016. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Csak megfelelően komplexusos társat kell találni ;)."


Ez a lehető legrosszabb tanács, amit csak adni lehet! Két komplexusos ember csak nagyon rövid ideig tud együtt működni, utána már jönnek a játszmázások, egymás kikészítése. Annak, hogy egy ilyen kapcsolat működjön, kb. 1% az esélye. Egy komplexusos emberen párkapcsolatban csak nagyon kiegyensúlyozott személyiségű társ tud segíteni, de annak, hogy egy kiegyensúlyozott személyiség komplexusos társat válasszon, megint csak igen kicsi az esélye. Szóval ennyi erővel azt is tanácsolhatnád az anyagi gondokkal küzdőknek, hogy lottózzanak...

2016. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!