Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 57 eves ferfi nagyon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 57 eves ferfi nagyon?

Figyelt kérdés

Szoval nagyon mas mint mondjuk egy harmincas? Ugy ertem ha mond valamit, akkor azt ugy gondolja? Az ennyi idos emberek meg lesznek szerelmesek fiatalabb emberekbe, vagy nem igazan...?


Szoval o egy allatira megfontolt pasi, sosem dobalozik szavakkal es ritka az, amikor mond valami "szepet" (ez hulye szo) de akkor azt ugy is gondolja. Viszont ha mondjuk elkezdene szerelmes lenni egy nobe aki egyreszt fiatalabb, masreszt hazas, harmadreszt a vilag masik vegen lakik akkor lebeszelne magat rola?


Egyaltalan ilyen koru emberek hogy elik meg ha szerelmesek? Vagy ok mar sosem lesznek szerelemesek ugy mint a fiatalabb emberek, hanem inkabb csak megszeretnek valakit, de nem langolnak? Vagy ez hogy van?


Tehat ha egy no erdekli oket, akkor gondolnak a nore vagy nem annyira? Minden valaszt koszi:-)


2016. okt. 19. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem számit a kor,aki lókötő az az is marad :)
2016. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

57 éves volt párom, amikor kiszemelt magának.Csípőnadrág volt rajtam, pont kötöttem be a lányom cipőfűzőjét, ki volt a fél hátsóm.Először ez fogta meg.Hónapokkal később randiztunk, be nem állt a szám.Akkor ez tetszett meg neki.Második randin lefeküdtem vele, akkor ez ami megtetszett neki.Pár hét múlva már a konyhájában főztem, ahol most is fogok.

Nem dobálóznak a szavakkal már ebben a korban.És igen, Ő szerelmes lett belém, de én még jobban.Azóta is lángol, több mint egy éve.

A szerelem nem korhoz kötött.

2016. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nézd meg a Matolcsyt. 61 éves :)
2016. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem egy nocsabasz alkat:-))


2-es en is erre a konkluziora jutottam, h azert 57 evesen mar nem erdekuk h azt mondjak amit egy no hallani akar es o nem is ez a kategoria....csak valamiert nehezemre esik elhinni kivetelesen, ami ram abszolut nem jelllemzo:-)))


Matolcsy az aki kancsal,es valami politikus?

2016. okt. 19. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, az említett koron már túl vagyok, de mindig azt mondom egy nőnek, amit hallani akar.
2016. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
57 éves koromban én az unokák után futkosnék, nem pedig a harmincas, házasságtörő asszonyok szoknyái után!
2016. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6-os, ha neked nem fog felállni 57 évesen, arról nem mi tehetünk.

Egy férfi 50 felett a legvonzóbb.

2016. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!