Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 eves fiatalember vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 eves fiatalember vagyok sajnos nem tul sikeres a parkeresesben, ha a fiataloknal manapsag meno "pawa" stilust felveszem oltozkodesben akkor lehet tobb sikerem?

Figyelt kérdés
Probalnam magam szepiteni de eleg nehez ferfikent most elkezdtem kocogni es uszni,hogy a testem jobb legyen,mert kicsit masszivabb macisabb vagyok az atlagnal,es le kell fogynom azt mar tudom,hogy legyen nom. De amig fogyok addig is szeretnek valtoztatni egy ket dolgon. Holgyeim hogy kell hatekonyan szorteleniteni? Tudom hogy csunyanak tartjatok a szoros pasikat. Ezert akarok mindenhol, Milyen markakat ruhakar vegyek,hogy pawa lehessek? Tudom.hogy a nok ma mar sokszor ertuk bolondulnak.

2016. szept. 30. 12:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Bohócot akarsz csinálni magadból? :D Fogyj le, izmosodj, öltözz normálisan, legyél jó fej!
2016. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
#1 En ugy hallottam ,hogy a pawak a menok a noknel ok az alompasik az idealok. Ezert akarok en is pawa lenni.
2016. szept. 30. 12:33
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az első fontos,h nem szeretjük a pávának öltözött férfit,nekem az "gyerekes".A Nők nem értük bolondulnak,hanem elsősorban légy vicces,határozott,kedves és lehessen jókat beszélgetni,akár mindenről.Ha a külsőn akarsz változtatni,folytasd a sportolást és beszélgess többet emberekkel,kommunikálj.És jegyezd meg,a határozottság a férfias,nem a páva kinézet:)
2016. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a gondolkodásodat próbáld meg fejleszteni. Mert csak látsz valamit, hogy mások mit csinálnak, azt hiszed hogy az jó, ezért te is azt fogod csinálni? Ilyen gondolkodásmóddal, meg viselkedéssel akkor sem fogsz nőt találni, ha sikerül elérned ezek közül mindet, amit leírtál.

Meg először is ami a legfontosabb: Magad miatt változz, hogy Te érezd jól magadat közben, és ne azért, hogy megfelelj a nőknek.

Mikor mondtak ilyet egyébként, hogy a szőrös pasikat nem szeretik a lányok?

Meg nem az, jó dolog, hogy rávetted magad a változásra, de ez így nagyon nem jó irány hogy csak páwa akasz lenni. És akkor mi lesz?

(A kocogás, úszás viszont nagyon jó.)

2016. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
*még akkor sem ha sikerül elérned
2016. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
persze. vegyél föl egy birkajelmezt és menj a vágóhídra. Biztos nagy sikered lesz, csak azért, hogy puncihoz juss!
2016. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz. A nők nem a "páwákért" bolondulnak, max az ilyen 15-16 éves kislányok. Egy nőnek FÉRFI kell, nem pedig egy csigatestű hülyegyerek...
2016. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

"elsősorban légy vicces,határozott,kedves és lehessen jókat beszélgetni,akár mindenről"


Én úgy vettem észre ez inkább csak hátrány magamra nézve, mert kevés olyan nővel találkozok, akinek van annyi intelligenciája, hogy érti a vicceket, értékeli ha kedves vagyok, a beszélgetések meg... LOL , inkább hagyjuk.

2016. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Vagyis eddig igénytelen voltál és csoda, hogy senkit nem érdekeltél?
2016. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Xddd

Kicsit el vagy tevedve. A 14-16 eves korosztalynak jonnek be a pawak, vagy talan oket akarod? :D

2016. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!