Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak bejön az állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak bejön az állandó fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Állandó fogszabályzóm van és nem tudom hoz ez menyire számít a csajoknak.
2008. okt. 4. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nem a legszebb,de nem azon múlik h vki megszeret,h van-e fogszabid vagy nincs...
2008. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám hogy "bejön" de ha normális a csaj akkor nem zavarja
2008. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hány éves vagy. Fiatal srácokon kifejezetten aranyosnak tartom:)
2008. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
16vagyok
2008. okt. 4. 11:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet h vkinek nem tetszik elsőre..de ha megismer,simán belédszeret,akár van fogszabid,akár nincs...:)
2008. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik csoporttársam egy eszméletlenül helyes srác, és van neki fogszabályzója, de ettől valahogy még vonzóbb. Számomra ez az igényességet jelenti, hiszen törődik a fogaival. Nincs gond a fogszabályzóval.

Petranova

2008. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem nemaggódj, ezmiatt nemfogsz háttérbe szorulni. mint előttem is írták, van aki még aranyosnak is tartja.

cikizni meg tuti nemfognak, már nemvagytok abban a korban. az h kifejezetten a fogszabályzóra gerjed arra kicsi az esély ugyan, de nemhizem h emiatt neakarnának majd megismerni. hamegmár megismertek ésmég helyes is vagy, akkormeg annyira mindegy h fogszabályzód van e vagy nincsen.

2008. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a normális csajokat nem zavarja.Engem biztos nem zavarna,ha a pasimnak lenne,csak mosson fogat:D
2008. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szentem pl K...SZOTTUL ÉDES! ne aggódj naon cuki!
2008. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy tényleg aranyos:)
2008. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!