Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 16 éves srác összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves srác összejöhet tartós kapcsolatra egy 18 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Én vagyok a srác és ez a lány nagyon szexi, meg irtó kedves is szokott lenni velem, de még nem mertem felvetni neki a dolgot mert féltem a reakciójától (amúgy nincs pasija)


szerintetek megkérdezzem? ki tudja, lehet, ő is izginek tartaná egy fiatalabb sráccal


2010. ápr. 26. 21:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, komolyabb vagy, mint az átlag ennyi idősek akkor jól mehet minden. Minden jót!

19/L

2010. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
NEIN. NEIN. NEIN. NEIN. NEIN. és az asztalt is verem hozzá. Nem. 16 évesen maradj a bugyidban vagy keress 14 évest.
2010. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

de most miért?

valami indok?

2010. máj. 4. 13:41
 14/19 anonim ***** válasza:
Talán régimódi és frigid vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy az öcsém osztálytársával járjak. Egyszerűen fura. Több indokot nem tudok mondani, sajnálom. De ha neked tetszik, hát próba szerencse...De most gondolj már bele. Jövőre elmegy egyetemre és pénteken hazajár a barátjához, aki még gimis... Jaj. Na jó,nem tom, a te döntésed, nekem ez iszonyúan fura. 18/L
2010. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13.40 és 58 voltam, tényleg nem akarlak megbántani, vagy ilyesmi, csak nagyon fura. Szóval ne sértődj meg, egészen értelmes vagy meg minden, nem akarlak megbántani, vagy a lelkedbe gázolni, csak így gondolom. Azért te megpróbálhatod, ha akarod. Aztán ha összejön, lesz egy kellemes nyarad, vagy nem tudom 18/L
2010. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

18L-nak

Szia!

Még húsz év és imponálni fog ha egy fiatalabb srácnak "bejössz"!:)

2010. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

13:40 és 58

nem bántottál meg :)

2010. máj. 4. 14:14
 18/19 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad és tereld rá a témára, aztán kérdezz rá. Különben azon bánkódhatsz, hogy mi lett volna ha..

18/l

2010. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

NEM NEM ÉS NEM!!!-.- Miért ne?-.- gondolkzozmár egy picit-.- 1részt.sztem kevés embert zavar, ha nála fiatalabbal jár.. ha a pasi iedösebb az lehet kicsit több korkülömbség.. de mieza hülye szabály h csajoknak nem tetszhettnek a fiatalabb pasik"?????-.-" én spec az idösebb csajokat szeretem mer a nálam fiatalabbakkal nem érzem jol magam.. elvileg" érettebb vok a koromnálxD (sztem nem:P) De a lényeg hogy m1 a kor.. ha szeretitek egymást akk nemlesz semmi akadály:D nálam 3éwel idösebb csajjal jártam... és végülis ö célozgatott h járni akar velem xD de végülis én kérdeztem meg, mivel nekem kell:P szal. Proba szerencse:P ésha visszautasit?? akkor mivan? 1év mulva ujra probálkozol xD meg gondolom norm a csaj.. nem ugyfog visszautasitani se hogy "huzzá vissza anyuci házába k*csög keress fiatalabb csajt" v vamixD hanem célozgatni fog rá, hogy ez nektek nemfog menni:D amelyk csajba van 1kis tisztelet a másik iránt az nem egyböl NEM-et mond.. ésha kéri h hadd gondolja át.. nekérdezd h mire jutott.. ha nemfog válaszolni 3napon belül akkor az NEMet jelent:/ Nah sok szerencsét:P rem segitettem

13.40 |13:58 és 13:59-nek azt üzenem h full hülye:) ... milenne ezzel a világgal ha a pasiknak nem tetszenének a náluk fiatalabb csajok... és nem öcséd oszt társaival kell járnod-.- vannak sokkal érettebb emberek a koruknál... hawerom 15éves és 18nak néz ki és sokkal érettebba koránál.. és 22éves bnöje van.. 6hónapja:P ésmég mindig nagyon szeretik egymást.. tuttom szerint:) dehát mindnekinek másaz izlése.. a tied pedig nagyon xaar ha kor alapján itéled meg az embereket:P

2010. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!