Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire törvényszerű ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire törvényszerű ez a férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hogy aki a fiatalabb éveiben nem élte ki magát az majd később akár ha komoly kapcsolata is van kicsapongóbb lesz.

Megjön a barátnő mellett az önbizalma és otthagy egy stabil párkapcsolatot és elkezd csajozni amit anno nem tett meg.


Ez reális dolog,veszély,élethelyzet?

Én már nőt hallottam,olyat,hogy élje ki magát a férfi fiatalon és utána akarjon komoly kapcsolatot.



2016. okt. 27. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Én meg pont azt látom, hogy aki mondjuk már 15-20 évesen is csajozós volt, az ugyanúgy csajozós marad 10-15 évekkel később is, ha már esetleg párkapcsolata vagy ne adj Isten családja lenne. (Ugyanez igaz a nőknél is)


Szerintem ez az egész kiélés dolog egy kamu hülyeség a legtöbbször. Pont az a lényeg, hogyha valaki elkezdte kicsapongó lenni, annak nehéz leállnia bármikor is később. Tudok olyat, aki 15 éves kora óta kefél össze vissza, de olyat is aki meg kb 23-24 éves kora óta (mindketten kb velem egy idősek). A közös hogy egyik sem tud nagyon manapság sem leállni.


Jól hangzik tudom, hogy "valaki kiéli magát, aztán már később nem akarja", de a valóság nem ilyen. Valaki vagy mindig vágyik a promiszkuitásra és az össze-vissza kefélésre, vagy pedig nem.

33/F

2016. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kiélem magam dolog attól függ, hogy kinek mire van igénye.

Nem biztos, hogy ha valaki nem élte ki magát, az kicsapongó lesz. Ha megtalálja az igazit, akkor nem igényli majd.

2016. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra szavazok, hogy pont az ellenkezője létezik: aki léha, az is marad.
2016. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2:

De mi az hogy kiéli magát?


Húz egy határt magának, hogy "Na ha én most szexeltem az életemben már 20 emberrel, akkor kiéltnek számítom magam és leállok?"

Vagy ha azt mondja "Na most volt 10 évem, amikor össze-vissza dugtam, akkor mostantól kiélt vagyok és elég volt?"

2016. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem törvényszerű, de akadhat rá példa. Ez csak az adott ember személyiségétől függ.

Sztem jelen helyzetben 3félére lehetne osztani a "fiatalabb korában nem élte ki magát" féle férfiakat: 1) nem is volt rá igénye, 2)lett volna rá igénye, de időközben megérett, és komoly kapcsolatot, társat szeretne, 3) lett volna rá igénye, most is van a félredugásra igénye, csak inkább elköteleződik a hosszú évek óta egyetlen felszedett nővel, mert legalább van vki mellette / van ingyen szex / mossa vki az ingét-gatyáját. Az utóbbi típus úgy félre fog menni, mint a huzat, még ha azt is hazudja, hogy jaj, de hálás vagyok azért, hogy sikerült vkit felszednem... az első 2 kategória már nem annyira.

2016. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lànyok tettek velem ilyet. Nem vagyok se jó pasi se gazdag de voltak szépnek mondható baràtnőim. Összejöttünk el voltak kényeztetve és jobb/gazdagabb pasira lettem lecserélve.
2017. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szerintem mindenki alapvetően olyan marad mint amilyen volt
2017. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont azért hagyott el nem rég a párom, mert tini kora óta nem voltak kalandjai, vágyik a függetlenségre, és kicsit lázadni akar. Ezért felhagyott egy komoly és stabil kapcsolattal.

Persze még fiatal, de azt hittem ennél komolyabb. (25)

2017. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A "kiélés" dolog inkább lelki téren adhat sokat, ha valaki tudja magáról, hogy vonzó férfi, nem fog beleragadni egy rossz házasságba, csak mert "nincs jobb". Ettől még ugyanúgy értékelhet egy nőt hosszútávon is, ezerszer jobban, mint az, aki csak kényszerből/félelemből van együtt valakivel.
2017. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A barátaim kiélték magukat. Hozzá is szoktak, hogy nő, vigyük ágyba. Ez, feleségek mellett is megmaradt. Hozzá szokik az ember, hogy jönnek-mennek a puncik, akkor egy feleség, gyerek nem akadály hozzá.
2017. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!