Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cserediáként voltam kint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cserediáként voltam kint Finnországban 1 hétig a fiu akinél laktam eléggé összemelegettünk csak csók volt semmi mást tudom hogy ez csak cserediák program de mit tehetnénk hogy összejöhesek vele vagy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
most haza jöttem és nagyon rosszul érzem magam hogy nincs itt veelm sirtam elég sokat
2010. ápr. 27. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Átgondoltad már, hány ezer km-re vagytok egymástól? Felejtsd el... csupán egy hetet voltátok együtt. Legfeljebb neten tartsátok a barátságot.
2010. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyűjtsetek pénzt arra, hogy visszamehess; tanulj finnül, hogy kint is találhass állás, és már maradhatsz is ott. Jobban is jársz, hidd el. Én is ezt tervezem. :)
2010. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

manapság azért ez nem olyan hatalmas távolság, de hát azzal együtt nem egyszerű ....

Úgyse tudod elfelejteni ha tényleg bele zúgtál, tehát ne erőlködj, ez idővel vagy enyhül vagy még erősödik, de csak úgy eléfelejteni így hirtelen nem tudod sztem.

2010. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

a csúcson a legjobb abbahagyni.... majd lesz rosszabb is :D szoval fel a fejjel... vannak más pasik is :D

de ha nagyon akarod, semmi sem lehetetlen :)



Sahikán f

2010. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!