Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nők nálatok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Lányok nők nálatok miért fontost egy randinál a barátnőtök előtt is egy pofavizit? 22-38 korosztály

Figyelt kérdés
Volt 10 randim mostanság mind a 10 randinál valami panel szöveggel de találkozni kellett a barinővel is egy pofavizitre persze ! Ez most valami idióta divat lett vagy mi ? Csak engem nem érdekel mit gondolnak a haverok ?

2016. máj. 12. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Az életemben eddig kb 50 lánnyal randiztam és talán ha 2-3 alkalommal volt olyan, hogy találkoztam valamilyen barátnővel is, mert mondjuk vele érkezett a randira vagy hasonló.


24/F

2016. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha nem avattam be a barátnőket a randijaimba. Nem is értem, hogy aki ilyet tesz, miért teszi. Ésszerű okot azon kívül, hogy véletlenül összefutunk, vagy pont egy irányba megyünk egy darabon, vagy véletlenül ő is ott randizik valakivel, nem igazán tudnék találni.
2016. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem regota nincs senkije es Teged akar mutogatni, h o is kell vkinek.

En nem mutogattam a barataimnak a pasim sokaig: nehogy alamtegyenek tudtukon kivul vmi dumaval/ leoltsak vhogy/rossz iranyba befolyasoljak.

N

2016. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen retardáltakkal randizol, de már tinikoromban sem a barátnőim határozták meg, hogy kivel jövök össze... persze egy idő után kíváncsiak vagyunk egymás palijaira, de ennyi. Pl. legjobb barátnőm faszijával konfliktusom is volt (még annak idején, mielőtt összejöttek), de ők jól megvannak, meg egy párkapcsolat két ember dolga.


Amúgy én úgy vettem észre, hogy a pasik generálnak a barátnőkből problémát, olyan, mintha kb. félnétek tőlük/tőlünk. :D

2016. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég ritkán fordul elő velem, hogy úgy intézem, hogy a barátnőim "véletlenül" belénkfussanak, de amikor igen, akkor általában azért, mert bizonytalan vagyok, és megerősítés kell a csajoktól, hogy oké a dolog. Időnként úgy érzem, hogy ők jobban ismernek, mint én magamat, egyszer megtörtént, hogy (akkor tényleg véletlenül) összetalálkoztunk velük a randin, és ők kb. 10 másodperc alatt leszűrték, hogy a pasi nem teljesen normális. Aztán ezt meg is mondták nekem, de nem hallgattam rájuk, így ez nekem a rózsaszín felhőben majdnem három hónapig fel sem tűnt. Szóval időnként velük is csekkoltatom a kiszemeltet, mert én hajlamos vagyok megfeledkezni a rossz tulajdonságokról, és annak meg mindig sírás a vége...

25/L

2016. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amelyik nő nem képes egyedül elmenni egy randira, attól mit vársz? Csak akkor érdekel a barátnőim véleménye, ha komoly a kapcsolat és még akkor sem ez alapján döntök. Jó hogy nem megszavaztatja a többiekkel, hogy járjon veled vagy sem :D Milyen világot élünk...
2016. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ és örülök neki hogy nem mindenki van így ezzel már kezdtem azt hinni egy másik bolygón élek :D
2016. máj. 13. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Hehe :D Képeket meg Facebook-ot szoktam mutogatni a legjobb barátnőimnek randi előtt, de így, hogy direkt összefutunk meg engedélyt kérek rá sose volt :D Nyomikkal ne randizz ha teheted :P
2017. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8#

Se facebookom se semmi hasonlóm sincsen képet meg nem szoktam küldeni maximum egy képet inkább úgy gondolom magamért szeressen ne a kinézetem miatt általában anonim oldalak beszélgetéseiből ismerkedem mert másra nem igazán van időm :P

2017. júl. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!