Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 174 cm magas, vékony lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

174 cm magas, vékony lány vagyok. A pasik mit szólnak az ilyen alkathoz, taszító vagy tetszik nekik?

Figyelt kérdés
tom h pasja válogatja de úgy általában mit szólnak hozzá? naon magas?:&
2008. okt. 4. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Én 196 vagyok, kisebb lánnyal szóba sem állok :)
2008. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

174 cm-rel azért nem vagy még olyan magas,hogy aggódnod kéne. De azért ne vegyél fel 10 cm-es magassarkút :) Egyébként tényleg minden pasinak más lányok tetszenek. Egyiknak a husibbak,másoknak a vékonyak. Ha túl vékonynak látod magad, kezdj el sportolni,izmosodj, nézz utána, miylen gyakorlatokkal lehet pl a popsit kerekebbé tenni.Viszont ha még nagyon fiatal vagy, lehet,hogy magától is megváltozik az alkataod,pl nőnek egy kicsit a melleid :)

Egyébként meg gondolj arra, hogy te vagy az a típusú lány,akinek a legtöbb fazonú ruha jól áll :) Nyugodtan felvehetsz pl miniszoknyát, vagy valami nagyon feszes ruhát... És ebben melyik pasinak ne tetszenél?

Én elég husi vagyok,és azért nem tartom magam csúnyának,de tudom,hogy vannak bizonyos rucik,amiket nem engedhetek meg magamnak a párnácskák miatt. Neked legalább emiatt nem kell aggódnod.

A magasságoddal meg tényleg nincs semmi gond,nyugi :)

2008. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Igen, egy 170 centi feletti lány szörnyen taszító. Főleg ha még ilyen ostobaságokat kérdez...
2008. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is 174 vagyok. És imádom a magassarkú cipőket, csak sajna nem mindig vehetem fel, mert akkor majdnem háromnegyed fejjel magasabb vagyok a páromnál. De vannak ennél magasabb lányok is, úgyh ne aggódj.
2008. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Én 195 cm vagyok, ne aggódj, mi örülünk neki, hogy vannak ilyen magas csajok is, és egy hozzám hasonló magasságú srác mellé még egy 10 cm- es magassarkút is nyugodtan felvehetsz :)
2008. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
a 174 tök normális szentem. csak télleg nélkülözd a magassarkút. én amúgy 173 vok és lány
2008. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
télleg pasija válogatja, így sztem akkor jársz a legjobban, ha magadnak felelsz meg. ha magadnak vékonyan tetszel, akkor maradj vékony. ha kicsit vastagabban, akkor hízzál. ígyisúgyis fogsz pasit találni, szal tökmindegy, csak magaddal légy megelégedve, mer az nagyon sokat tud rontani egy lány összképét ha azlátszik rajta h nemtetszik magának
2008. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!