Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin legyek tökös és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin legyek tökös és határozott és csókoljam meg a lányt, vagy meg se próbáljam?

Figyelt kérdés

Első randin általában nem mindig van csók, megoszlanak a vélemények.


Az jobb, ha "tökös leszek" és megpróbálom megcsókolni a randi közepénél, végénél?

HA eltol mit tegyek? Nevessek, vagy hogy mentsem a helyzetet? Lehet lekever egy pofont?:D


Csak itt annyiszor olvasni, hogy egy férfi legyen határozott és lépje meg a csókot, akár első randin.


Ha úgyse engedi nagy valószínűséggel nem jövök be neki.


De a lány ezt sértésnek venné vajon, hogy megpróbáltam vagy nem? Mi a vélemény?



2016. nov. 7. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha full ismeretlen a lány, akkor én sose csókolom meg. Ha már sokat beszélgettem vele, vagy például csaj haverból lett jelölt, akkor mehet a móka. Eddig ez a taktika nyerő volt. 23/F
2016. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eddig még nem találkoztunk, viszont facen már dumáltunk jópárszor. Ez minek számít?:D
2016. nov. 7. 22:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Ismeretlen :D
2016. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy néz ki, viccelődünk, hülyéskedünk facen, ott már előismerkedtünk. Annyira nem ismeretlen, csak nem tudom nála megléphető e?
2016. nov. 7. 22:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismerted eddig személyesen, akkor ne :D

én nem örülnék, nyomulósnak könyvelnélek el. De az arcra puszi mehet randi végén simán:) Mondod neki, h legközelebb is jó lenne összefutni, és az arca egyik felére lassan odanyomsz egy puszit, akár súghatsz is valamit közben a fülében, hogy jó volt vele v ilyesmi. (Ne az a tipikus 2 búcsúpuszi legyen, mert az kiábrándító:D)

2016. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér az első randi végén már a csók, legalább kiderül van-e szikra.

De amit az ötös írt, az is nagyon tetszik! :)


20/L

2016. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy fokozatosan haladj az érintésekkel. Köszönéskor két arcrapuszi, aztán a kisebb érintésektől haladj a nagyobbak felé, a lényeg, hogy spontán, természetes legyen és ne erőltetett. Aztán ha már ez megvan, akkor adni fogja magát a lehetőség, hogy megcsókold :)

De fontos a fokozatosság, hogy fel legyen vezetve, mert ha a semmiből próbálod hirtelen megcsókólni,attól csak meglepődne, hogy mit akarsz.

2016. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Adja magát a lehetőség, ettől ki tudok borulni:D

Ez mit jelent? Mert senki se tudja, én meg nem biztos hogy észreveszem. Homlokán villog majd egy felírta, hogy csóóókot?

2016. nov. 7. 22:41
 9/14 MolotovPunk ***** válasza:
Ember.Úgy,mint a randiguruban a csávó csinálta. XDD
2016. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rég láttam nagyon a filmet, már nem emlékszem rá.
2016. nov. 7. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!