Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelek mutatják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek mutatják, hogy gátlástalanul lekaphatom?

Figyelt kérdés
Ha hölgyekkel akarok valami diszkóban smárolni tánc közben, akkor milyen jelek mutatják, hogy eljött az ideje? (megj: egyszer véletlenül kiszartam a méhem, igy nem lehetek terhes)
2010. ápr. 28. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Bocsi,hogy ezt mondom : BUTA VAGY,MINT A SEGG!!!
2010. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

ha már engedi, hogy táncolhatsz vele, akkor 90% engedné a smárt is.

de amilyen buta vagy, nem hiszem, hogy összejön.

2010. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
te is tudhatsz valamit a 45%-oddal.és ha lenne tapasztalatod, amit beadj a kérdésem megválaszolásába, akkor irtad volna, de mivel nincs, ezért érthetö, hogy leszolni könyebb.ne mondja már nekem senki, hogy nem érdemlek meg annyit,hogy életembe legalább egyszer smároljak egy ismeretlennel.
2010. ápr. 28. 14:59
 4/17 A kérdező kommentje:
figyu, megoldok ott neki szóban egy 2 szabadságfoku lengőrendszert, akkor csak elhiszi, hogy nem vagyok buta?!
2010. ápr. 28. 15:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elhiszi de attol meg nem smarolod le!!!
2010. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ja, értem, hogy ne legyek buta az csak az egyik feltétel.
2010. ápr. 28. 15:02
 7/17 A kérdező kommentje:
na mindegy, megvárom, mig minden tini hazaér az iskolábol majd ök válaszolnak.....szakértők
2010. ápr. 28. 15:03
 8/17 anonim ***** válasza:
akkor is hülye a stílusod, változtass ezen.
2010. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
figye van akik szobára mennek anélkül, hogy BÁRMILYEN párbeszéd elhangzott volna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 28. 15:04
 10/17 anonim ***** válasza:

figy, nemtudom melyik egyetemre jársz, gondolom bme, én is bme-s vagyok, de nem ez a járható út.


"Ha hölgyekkel akarok valami diszkóban smárolni tánc közben, akkor milyen jelek mutatják, hogy eljött az ideje?"


stílus váltás kell ide!

2010. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!