Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy sok lány fél belevágni egy új kapcsolatba randizáskor?

Figyelt kérdés
Rengeteg nőnél tapasztaltam randik után kölcsönös vonzalom kialakulása esetén, hogy egy darabig minden jó, mindketten nyitottak vagyunk a folytatásra, és számolunk a másikkal, aztán egyszer csak a lány elkezd bizonytalankodni a múltbéli csalódásai miatt, megváltozik a viselkedése, majd az emiatt kialakuló veszekedések megmérgezik az egész lehetséges kialakuló dolgot? Kicsit elegem van már ebből, hogy mindenki a múltbéli sérelmei miatt nem tud normálisan egy új kapcsolatot kezdeni, vagy abban teljesen megbízni. Nekem kb. 10, ha nem több jónak induló kapcsolatomat elrontotta ez. Nekem is van rengeteg múltbéli sérelmem, de mégis tudok egy új személynél tiszta lappal és teljes lekesedéssel indítani. Miért olyan nehéz ez a dolog?

2016. nov. 8. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
mert igazából félnek kapcsiba kezdeni én is sokat gondolkoztam mi előtt bele mentem
2016. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de miért? miért kell akkor passzívnak lenni meg beflegmulni?
2016. nov. 8. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem zárták le a múltat, ezért takaróznak ezzel.

Sokan általánosítanak, képtelen eljutni az agyukig, hogy nem kéne.

Sok az önbizalomhiányos, lelkiekben sérült, frusztrált személy, félnek a csalódástól, félnek hogy ők csalódást fognak okozni a másiknak, ezért gyáva módon visszavonulót fújnak.


Az ilyeneken ne bánkódj, aki képtelen túllépni a múlton és a jelenben élni, azért nem kár.

2016. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert félek hogy nem fogok megfelelni neki
2016. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 10ből 8 lány ilyen, vagy én fogok ki rosszakat?
2016. nov. 8. 20:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez hogy félni hogy nem megfelelni, szerintem teljesen logikátlan, akkor nem választanánk azt a lányt. Meg próba nélkül honnan lehet tudni?
2016. nov. 8. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:

"mert félek hogy nem fogok megfelelni neki"


Ezt a kijelentést az önbizalomhiányosok mondják, akik még kapcsolatban is képtelenek felfogni, hogy a párjuk úgy szereti őket, ahogy vannak és nekik teljesen megfelel.

Még ők szokták mondani, hogy "biztos elég jó vagyok neki?"..stb kezdetű mondatokat.


Az ilyen önbizalomhiányosoknak előbb magukat kéne rendbe tenni agyilag és nem a másikról feltételezni olyat, ami nem is létezik.


Egyébként tényleg nincs benne logika, ha nem felelnél meg neki, akkor nem is lenne veled! :D

2016. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert valójában csak annyira érdekled őket, hogy elvidd randizni, programokra (gyk szórakoztasd), de mikor komolyabbra kezd fordulni, akkor inkább kihátrál.
2016. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy jelenség. Erkölcsi fertőnek hívják, ami a mostani fiatalabb társadalom legnagyobb betegsége.
2016. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon igaz ez az erkölcsi fertő...
2016. nov. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!