Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randit úgy kezdeni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randit úgy kezdeni, hogy mikor találkozok a lánnyal, üdvözlöm és kezét megfogva megyünk tovább?

Figyelt kérdés

Ez működik?


Akkor is működik, ha ott látom meg először a csajt, előtte neten beszéltünk?


Ennek a lányok örülnek vagy első randin nincs kéz a kézben járás?



2016. nov. 8. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Ez inkabb ijeszto lenne.
2016. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Ne próbáld meg inkább...csatlakozom az elsőhöz.
2016. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
A könyv szerint, 3m távolság az ideális. Ne cseszd el haver
2016. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Ijesztő lenne. Én nem hagynám.
2016. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Kár, hogy elképzeltem a jelenetet, és nem tudtam abbahagyni a nevetést. :DD Súlyos.

Semmiképpen sem ajánlom, hogy így kezdj egy randit.


Ui.: Ne haragudj, de sírok a röhögéstől még mindig, hatalmas forma vagy.

2016. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk úgy volt hogy neten másfél hónapig beszéltünk (skype, fb videóchat) és mikor volt az első tali, megláttuk egymást, először átöleltük majd magcsókoltuk egymást és kézen fogva sétáltunk.

3 és fél éve együtt vagyunk.


Tőletek függ hogy már mennyire előrehaladott a dolog.

2016. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Diavolino44 ***** válasza:
71%

Ezt en írtam, :D

Ott is leírtam, hogy ez csak akkor működik, ha ez passzol a személyiségeddel, ha nem mersz megszólítani egy csajt, akkor ez inkabb lesz béna mint jo otlet. En igy szoktam csinálni, először furcsán néznek, de mivel egy ora utan megcsokolom a lányt, igy eleg fura lenne, ha az nincs felvezetve.

2016. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez már túl merész lenne. Bár valamelyik netes oldalon olvastam ezt, de ez így túl erős tényleg.

Inkább kezdésnek két arcra puszis köszönés, aztán spontán természetes érintések (ne lássa hogy direkt csinálod) aztán ha már valamennyire egymásra hangolódtatok, akkor odahelyezheted finoman a kezed az övéhez, és ha nem ellenkezik, akkor megfoghatod.

Vagy ha éppen át kell segíteni valamin út közben, vagy zebrán stb. Akkor megfoghatod a kezét hogy húzod magaddal hogy jöjjön, de elengedni ne engedd el annyira egyértelműen, és akkor érezni is fogod, hogy szeretne e hogy fogd a kezét, vagy sem.

2016. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Első randin ez nagyon erős lenne. Nem ajánlom!
2016. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Hááát szerintem működött, nálunk legalábbis. Mi előtte pár hónapot beszéltünk neten, meg videóztunk, akkor találkoztunk először, és jól esett, hogy kézen fogva mentünk.:)
2016. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!