Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belájkoltuk egymást tinderen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belájkoltuk egymást tinderen. Ciki lesz így legközelebb találkozni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a tindert, és rögtön kidobott egy srácot, akivel egyszer találkoztam már közös ismerősök által. Akkor nem sokat beszéltünk, de kedves volt. Nekem nagyon bejön, hát belájkoltam gondolván, hogy úgysem derül ki soha. :D Erre vissza is lájkolt, és most látjuk, hogy tetszünk egymásnak. Ég a fejem, mert ha legközelebb találkozunk (valószínüleg társaságban), hogy fogunk egymással viselkedni?!? :D Nem írt egyelőre és én sem merek.

22/L


2016. nov. 9. 08:19
 1/9 anonim válasza:

Mit jelent az,hogy egy kép alapján valaki belájkolt?

SEMMIT.

Az,hogy megd*gna változtat bmit is?

2016. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi pont hogy nem egy kép alapján lájkoltuk be egymást, mert már találkoztunk, és beszéltünk is pár mondatot.
2016. nov. 9. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Nem titkos hódoló és nem szerelmi vallomás. Ez csak egy tinder like. Annyit ér, mintha nem is lenne. Felnőtt korra be kéne fejezni a "rám nézett, akkor tuti szerelmes belém" gimis hozzáállást. Nevetséges.
2016. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én pl minden ismerősömet bejelölöm.. :D

gondolom nem fogjátok szóba hozni, nem lesz semmi ciki.

2016. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, de azért tudni fogjuk, hogy bejövünk egymásnak, nem? :D
2016. nov. 9. 09:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Idejarsz azt hazudni, hogy 22 eves felnott no vagy a biosz meg a tesi kozti szunetben?!
2016. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez Tinder nélkül eddig nem derült ki, akkor sok szrt nem ér.
2016. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5

ha ő is bejelöli az ismerőseit, vagy rólad hiszi azt hogy bejelölöd az ismerőseid, akkor nem

2016. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bejöttök egymásnak, itt már szinte nyert ügyed van. Mit kell ezt túlbonyolítani? Komolyan mint az oviba.. :D Beszélgessetek, flörtöljetek, aztán vagy öszejöttök, vagy nem :)
2016. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!