Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha a srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a srác a 'randi' végén nem kérdezte meg, hogy mikor találkozunk legközelebb, az gáz?

Figyelt kérdés
Az egész találkozás hangulata jó volt, jót beszélgettünk, tartalmasat is, nevettünk sokat, és végig majd felfalt a szemével, meg úgy tűnt zavarban is van, és olyan kis aranyos volt. De elbizonytalanodtam, hogy miért nem kérdezte meg..ilyenkor mire vár egy pasi? Vagy ez azt jelenti, hogy nem akar találkozni többet? Szerintetek? Nagyon tetszik..:(

2016. márc. 31. 20:49
 1/10 VirágésBence ***** válasza:
42%
Lehet, hogy majd egyszer rád ír, vagy felhív, sokan hülye randiszabályokat követnek, hogy 3 napig nem lehet hívni, meg nem a randin kell megkérdezni stb., lehet, hogy ő is hallott valamit és nagyon nem akarja elszúrni.
2016. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem majd jelentkezik. Mondjuk már az is egy csoda volt, hogy találkoztunk, ahhoz sem fűztem túl sok reményt, sőt már pont feladtam, aztán mégis megvolt.
2016. márc. 31. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül gáz. Lehet hogy hagyja ülepednin az élményt, és másnap majd ír vagy felhív. Én is így szoktam csinálni...
2016. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miert nem hivod el te akkor?
2016. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Remélem. :) Köszi a válaszokat!
2016. márc. 31. 21:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ez úgy volt, hogy ő elhívott kávézni, aztán sosem jött össze, mert nem egy városban lakunk, és tegnap, amikor ott voltam, akkor ráírtam, hogy most ott vagyok és talizhatnánk..és taliztunk..szóval mindketten hívtuk már a másikat valahova..:) én is elhívtam őt.
2016. márc. 31. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaaaertem. Sok szerencset:) drukkolj, hogy valamikor nekem is osszejojjon egy fiukent:D
2016. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! drukkolok..:D de rám is rám fér..
2016. márc. 31. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet, hogy emészti még a dolgokat. Ha tényleg érdekled keresni fog, nyugi.
2016. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Vard meg müg ő keres,majd hiv vagy ir,csak nem akar ramenősnek tünni
2016. ápr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!