Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi ennyit utazik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ennyit utazik értem, komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Párszor találkoztunk már, de a közös barátokkal egy társaságban, és akkor csak néhány szót váltottunk, habár akkor is feltűnt, hogy próbál közeledni felém, és hogy milyen kedves velem. Most randit kért tőlem, ez lesz az első randink, és ő jön el az én városomba (mert ő Bp.-i, én meg vidéki vagyok), 2 órát utazik ide, 2 órát vissza - egy délután alatt. Azt lefixáltuk, hogy szex nem lesz (ő mondta, én meg helyeseltem). Így is ugyanolyan lelkes. Meglepődtem, mikor ilyen könnyedén vette ezt a hosszú utat, jó pasi, Bp.-en is van sok szép lány, mégis hozzám jön le idáig. Ha úgy alakul, a későbbiekben hozzá tudnék költözni, mert egyedül él, gondolom azzal ő is tisztában van, hogy nem lenne távkapcsolat sokáig.

24/L


2016. nov. 12. 10:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, a kérdés lemaradt a végéről: Csak én érzem, hogy mennyire nagy dolog, hogy ennyit utazik értem? Vagy ez természetes kellene, hogy legyen?
2016. nov. 12. 10:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Szép gesztus tőle inkább és igen, nem rövid távra megy ez egyértelműen látszik.
2016. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szimpatikus vagy neki, ha vállalja az ilyen"hosszú utat". Az én párom csak 1 órányira lakott tőlem , amikor udvarolt nekem. 1 évig járt hozzám, 5 éve élünk együtt! ;)
2016. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már azt tervezgeted hogy hozzá költözöl? Hiszen még randi sem volt. Amúgy...ha hozzá költöznél kéne neked munka, lakcím (engedné oda jelentsd be magad?) stb....
2016. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mivel az előző kapcsolatomnak a távolság miatt lett vége, igen, átgondoltam már most, hogy ha úgy alakulna, hogy oldanánk meg a dolgokat.
2016. nov. 12. 10:58
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Amennyire ismerem az itteni női társaságot, azzal kezdenék, hogy ez alapvető dolog, meg az is, hogy a férfi kb. megmássza a nő kedvéért még a Himaláját is. Hidd el, hogy ok nélkül senki sem utazik el több órányi távolságra, úgyhogy szerintem elég nagy dolog az, ha valaki így tesz, és ezt értékelned is kell, meg általában a nőknek is értékelniük kellene (tisztelet a kivételnek, aki ezt meg is teszi).
2016. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is vártam mást az itteni frusztrált, agyatlan női törzsközönségtől, mint hogy lepontozzanak. :) Szánalmas banda.
2016. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én egyet értek veled, 6-os. Ha a pasi természetesnek venné, hogy én utazom ennyit miatta, az nem tetszene.
2016. nov. 12. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy utazásból nem lehet leszűrni mennyire gondolja komolyan, ha hónapokig járkálna hozzád minden héten úgy hogy egyszer sem volt még szex akkor már elgondolkodtató lenne
2016. nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!