Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan gondolja egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja egy pasi hogy órákig randizzak vele de egy étterembe nem hív meg közben? Meg moziba sem vesz nachost kólát? Meg sem kérdi kérek e, csak egyenesen bemegy?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 15:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen pasi gáz,de az olyan lány is aki ezen felháborodik.:)
2016. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha megéheztél közben, akkor meg lehet mondani neki, hogy szívesen ennél valamit, és keressetek valamit, ahova be lehet ülni.

Ha neked kell nachos meg kóla a mozihoz, akkor dettó fel lehet vetni, hogy te még szeretnél ilyeneket venni, ô hogy van ezzel.

2016. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%

A hangvétel alapján ez a kérdés vagy kamu, vagy az egyik "foreveralone" típusú itteni gyerek írta ki.

Kell valami válaszvadász, provokatív kérdés erre az esős délutánra.

2016. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát nem. Én már rengeteg pasival randiztam de alap ha edzés után! Randizunk akkor elvisz kajálni ha több orat egyutt vagyunk, és még a mozijig is volt 2 óra! De mé ott sem semmi.és nem mertem szólni. Pénz meg annyi volt nálam hogy 700 ft.. Nem ehhez vagyok szokva ki vagyok akadva.
2016. máj. 7. 15:26
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Pasi egy looser olcsójános. :D Az ilyen nem férfi a szememben. :D
2016. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Tulajdonképpen teljesen igazad van ám,de az ilyesmit akkor sem illik szóvá tenni.Le kell nyelni,hogy így jártál és kész.Ha szóvá teszed azzal csak magadat hozod kínos helyzetbe.
2016. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Áh, ezek az elkényesztetett nők, aki úgy gondolják, ezért mert a két lába közt luk van, már jár neki, hogy etessék-itassák. De nagyon szeretem én őket. Egyenlőség van, kiscsaj. Ha éhes vagy, veszel magadnak kaját.
2016. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
3%
Én le merném fogadni, hogy ezek a nők Budapesten élnek! Higgyétek el fiúk, a Budapestiek és az összes többi város/faluban lakó nő ég és föld!
2016. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

1. Tök lényegtelen, hogy randi előtt mit csináltál.

2. Előre szoktam tisztázni, mit csinálunk. Gondolom nem étterembe hívott, utána mozival.

3. Nálam pl. alap, hogy nem indulok el fillér nélkül. Ha a mozijegyet ő veszi, a nachost én fizetem.


A mai pasikat elnézve szokj ehhez hozzá, az is luxus ha fizetnek egy kávét.

2016. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Itt nagyon alap problémák vannak, szóval kezdjük az alapokkal.


EGY: a pasi ugyanúgy rád szánta azt a néhány órát, ahogy te is rá. Magyarán nehogy már úgy állj hozzá, hogy te most kegyet gyakoroltál meg szívességet tettél, hogy elmentél vele randizni. Egy fészkes fenét.


KETTÔ: az, hogy a férfi meghív téged valamire a randin, az egy gesztus - tehát jófejség a részérôl, ha megteszi, de nem alanyi jogon járó cucc. Ennek megfelelôen gáz 700 forinttal elmenni randizni, arra blazírozva, hogy majd úgyis a pasi meghív mindenre azért cserébe, hogy "kegyeskedtél" rá szánni az idôdet.


HÁROM: Ha 700 forint volt nálad, akkor fleteszem a mozijegyre alapból meghívott - innentôl kezdve meg mondjuk a legtöbb értelmes felnôtt nônél az az alap, hogy akkor felajánlja, hogy cserébe a rágcsát meg ô állja - ezt aztán a férfi vagy elfogadja vagy nem, a nô meg enged vagy nem, esetleg feleznek.A lényeg, hogy irdatlan gáz, hogy nem csak, hogy fel se merült benned, hogy legalább felajánld, hogy fizeted te a rágcsát, de még neked áll feljebb, hogy nem hívott meg mindenfélére. el,


Szóval a kérdés sokkal inkább az, hogy te tényleg komolyan gondoltad ezt a hozzáállást.

2016. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!