Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam a lányt randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a lányt randira, neten beszéltünk keveset, de még nem láttam élőben, tehát nem ismerem annyira. Amíg odaérünk a kávézóba, gyaloglás alatt miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Tehát még találkoztunk, csak tinderen ismertük meg egymást, szimpik voltunk egymásnak, elhívtam randira, beülünk kávézni, beszélgetni.


De előtte találkozunk, együtt megyünk oda, amúgy se tudja, hol van az a hely. A kávézóban gondoltam, hogy a beszélgetés alatt próbálom megismerni, de amíg mi odasétálunk miről beszélgessünk.


Nem fura séta közben megkérdezni, hogy mivel foglalkozik, mi a hobbija stb. ?


Mielőtt a tindert leszólnátok, h gáz, én is kipróbáltam, és a csaj komoly kapcsolatot keres.


Na de akkor miről beszélgessünk, míg odaérünk a helyre?



2016. nov. 12. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Rendezzük meg neked az egész randit?
2016. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy tanfolyamot először neked, ahol szövegértést tanulsz, és cserébe te oktathatsz randiról ;)
2016. nov. 12. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne menj, ha ezt előre meg kell tervezned.
2016. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A séta alatt nyugodtan kérdezheted hétköznapi dolgokról, és elég a komoly megismeréssel kapcsolatos kérdéseket akkorra időzíteni, amikor leültetek már a kávézóban. Kérdezd meg, mivel jött idáig (ebből kiderül, merrefelé lakik), milyen napja volt, mit csinált, vagy milyen az egész hete stb.
2016. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A többieknek igaza van... Nem tudom, hogy randiztál-e valaha, de nekem úgy tűnik, hogy nem. Ami egyáltalán nem gond, de ha hiszed, ha nem, mi is átestünk ezen, és lehet, hogy ugyanúgy izgultunk, mint Te. Ez teljes természetes, de Te nagyon kétségbe vagy esve, túlzásba viszed. Add önmagad, jönni fognak a szavak maguktól. Ha viszont nem tudtok miről beszélni, kukák lesztek, akkor az annyit is ért...

Szedd össze magad.


Ja, és látom ám, hogy szintén megint a tiéd a kérdés. :P

Relax!

2016. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*teljesen
2016. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem unod még??! Szegény csaj
2016. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy randiztál-e valaha, de nekem úgy tűnik, hogy nem."


Az még nem is lenne baj, de úgy tűnik, még beszélgetni sem beszélgetett senkivel.

2016. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Najo a sok dinnye között hogy valami használhato is legyen.

Szerintem mehet puszi puszi hogy vagy milyen napod volt. Basszus de hideg van uuu én nagyon bírom a telet te? Már tökre vártam hogy jöjjön a hideg.

Ismered a helyet vagy voltál már erre. Irtó finom a forro csoki vagy te szereted egyáltalán? Nagyon hangulatos a hely. Honnan jössz blablabla. Annyi sok ilyen kis klisé van. Legyél találékony és nagyon természetes 😉

2016. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most magolja a 9-es választ.
2016. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!