Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogyha megdicsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogyha megdicsérem a lányt, aki tetszik, akkor elkezd magyarázkodni, hogy, hát pedig ez a póló lóg rajta, meg kócos a haja stb?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Én akkor szoktam így "magyarázkodni", ha nem akarok semmit a pasitól, így hárítom, hogy ne bókolgasson nekem.
2016. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

1. Önbizalomhiány

2. Azt akarja hogy mégjobban dícsérd

3. Kisebbségi komplexus

4. Saját magát se látja szépnek

2016. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én borzasztóan sajnálom, aki nekem " udvarol(na) " !

Én nem hogy nem látom magam szépnek / nőiesnek! De egyáltalán, Nem vagyok szép, nőies, formás. Ha ezzel jönne oda, " de szép vagy, de csinos vagy , stb.. " olyan lenne, mintha az elején hazudna. :/

Lehet, hogy ő szépnek lát, a belsőmmel együtt mondjuk. De sajnos ezeket nem tudom őszintén elhinni.


Ha a belső tulajdonságokat, viselkedésemet, stb... emeli ki, inkább hiszem el.

2016. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5. Sajnos nem attól hallja ezt akitől akarja
2016. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3


Akkor miért nem teszel azért hogy szép formás legyél?

Miért nem gyakorolsz önszeretet és önelfogadást?


Problémás vagy, akkor miért nem teszel azért hogy jobb legyen neked?

2016. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fish1 ***** válasza:
97%
Vagy csak simán nincs hozzászokva a dícséretekhez, és nem tudja, hogyan fogadja. Van, aki ilyen környezetben nő fel.
2016. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#3 vagyok!

Első és legfontosabb!; Nem keresek senkit. Bármit is mondjon bárki is! Finoman elmondom ezt neki.

Talán ezért is nem motiválodom annyira. Nincs kinek ! Nincs miért !


A formálodásért és az egészségemért, TESZEK! Napi 40 - 50 percet ! Több időm nincs. Életem is van. De ha vért izzadok sem leszek modell alkat ;) és a kg-k is lassan mennek le. Nagyon nem arányos alkattal áldott meg a sors! Ennek ellenére megpróbálok normálisan kinézni. :)

Az öltözködésre, a hajamra, a körmeimre mindig odafigyelek. De van az az összkép, mikor ránézel valakire, és..

- bombaa nő!

meg van az, aki ..

- bújjon el.

Én az utóbbi vagyok! Megszoktam. No para! :D


Az üzenetre válaszolva!

Nagyban egészségügyi dolog ez. " Csúnya vagyok !" A szüleim, a barátaim szerint is. Szerintem duplán. Szeretnek. Nincs egyéb bajom. Voltak kapcsolataim. És sehogy se jöjjön oda senki.

Csak írtam, hogy az egyéb bókot jobban tudom értékelni. :))

2016. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6!- nak teljesen jó az észrevétele.
2016. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen zavarban van, meglepted vele. Nem csípte ki magát, valószínűleg nem számított rá, hogy bókot fog kapni.
2016. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtőbb nő nem tudja fogadni a bókokat. Én se láttam magamban szépet nagyon sokáig, és hasonlóan reagáltam. Ma már megtanultam, hogy a bókokat meg kell köszönni, és mosolyogni hozzá. Ennyi :) Sokan tényleg nincsenek hozzászokva, vagy tényleg nem attól kapják, akitől szeretnék, de szerintem akkor is illendő megköszönni, és nem megalázni a pasit a fenti viselkedéssel.

Kérdező: ne vonj le semmi messzemenő következtetést, esetleg legközelebb megjegyezheted, hogy erre egy egyszerű köszönöm is elég lenne :) Inkább arra figyelj, hogy egyébként hogyan viselkedik a közeledben.

2016. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!