Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti általában milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti általában milyen pasiknak írtok vissza facebookon, aki rátok ír ismeretlenül/látásból/egyszeri találkozás után/suliból stb?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Várható válaszok


99% - egyikek sem

1% - amelyik hasonlít a *random színésznév*-re.

2016. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
A jóképűekre írnak rá, illetve minél több ismerős, meg lájk, annál nagyobb a vonzalom.
2016. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Bochkorék szokták használni a kifejezést,hogy " gold-digger" elég szomorú ez...
2016. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Elég gáz valakire ráírni ismeretlenül, látásból sőt még egyszeri találkozásból is.......
2016. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Aki normálisan ír és nem csinál egyéb hülyeséget.

Pl.: Szórakozóhelyen beszéltünk pár sráccal, az egyik bejelölt én pedig vissza. Másnap nem voltam fent délelőtt. Reggel írt, mivel nem láttam nem reagáltam, majd később gondolom figyelemfelkeltés céljából bejelölte vagy mit csinált, hogy én az ő szülőfalujában élek, meg egyéb hülyeségeket...

A felkéréseket töröltem, és őt is.


Vagy: srác ismerősnek jelölt majd el is kezdett irkálni. Elmesélte, hogy honnan is ismerjük egymást. Ennek kifejezetten örülök, megkönnyíti a dolgom főleg ha egy régen látott emberről van szó. Semelyik üzenetét nem láttam mivel miközben ő írt én vacsorát főztem, csak bekapcsolva maradt a net és onlinenak jelzett. Mire visszatértem az online életbe úgy néztek ki az üzenetek, hogy: Szia xy vagyok innen meg innen.

Nem tudom emlékszel-e rám.

Le vagy szarva, ha válaszolni sem vagy képes.


Mindezt cirka fél óra alatt. Automatikusan tiltottam és töröltem.


Másik példa: Magyar nevű, szülővárosomból származó és adatlapja szerint ott élő srác "Hello Baby" mondattal próbál lenyűgözni.



Akiket ismerek azokat visszajelölöm és válaszolok az üzenetére. Annak is szoktam akit nem amennyiben normális üzenetet ír. De van olyan amit nem is látok, mert a facebook kéretlennek veszi.

2016. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg mikor fent voltam összesen (különböző időkben) 2 pasas irt ram. Az egyikük kb 40 eves angol, a masik szinten, de magyar. Kedvesnek látszó, jóképű, de nem az en zsanereim voltak. Független egyebkent ettol, meg ha tetszettek is volna, férjnél vagyok, nalam a FB nem erre volt használva... azert tartottam furcsának, mert alapból közös kep volt a profilkép férjemmel, es a gyerekekről is volt fent sok kep. Egyiküknek sem irtam vissza, engem zavart, hogy nem veszik eszre, férjnél vagyok, stb. Többek közt ez volt az egyik ok, amiért töröltem magam FB ról. Nem is tervezem, h visszaregizek.


31N

2016. nov. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést nem lehet ilyen sarkosan kezelni.. persze van, aki nem ír vissza(ennek számos oka lehet, nem feltétlenül bunkózni akar, lehet csak nem lóg 0-24beb a facebookon, vagy annyi értesítést/üzenetet kap, hogy nincs ideje mindenre reagálni, vagy bizalmatlan,elvégre nem ismer,stb..), de azért általában ha valamihez tudnak kötni(közös ismerős/ munkahely/iskola pl), vissza szoktak írni/ jelölni..ha meg teljesen ismeretlenül írsz rá,akkor ne várd el,hogy válaszoljon, max ha kíváncsi rád..ha viszont nem kíváncsi rád, minek pazarolnátok egymás idejét ;)
2016. nov. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En mindenkinek valaszolok, kiveve ha paraszt.
2016. nov. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Akinek nincs messengere, vagy csak nem használja, az a nő soha nem fogja megtudni, hogy üzenetet kapott valakozől, mert a webes felület nem jelzi, a nők nagy része pedig analfabéta az informatikához. Régen lehetett írni bárkinek. Megkapták. Ma másként van.
2016. nov. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek visszairok, szerintem ez igy udvarias.
2016. nov. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!