Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megcsókolnám a lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókolnám a lányt, de nem tudom, hogy akarok-e vele kapcsolatot, az gáz?

Figyelt kérdés

Van egy lány, elég sokat beszélünk, mondta is már egyszer , hogy szeret.


Nem mindig tudunk találkozni, egyszer találkoztunk.


Szívesen megcsókolnám, de nem tudom, hogy akarok-e vele kapcsolatot.

Ez gáz? Ilyenkor inkább meg se csókoljam?



2016. nov. 8. 05:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de akkor viszont ne legyél önző. Gondolj bele, neked hogy esne, hogyha egy csaj csókolózna veled, de nem akarna semmit tőled.

Szóval inkább adj még neki egy esélyt talizni, és akkor majd kialakul, akarsz-e tőle valamit. De ha nem, akkor ne használd ki a helyzetet.

2016. nov. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ne csókold meg! Saját hibámból mondom... én is csak egyedül éreztem magam, elmentem egyel randizni, megcsókoltam. Másnap felkeltem és rájöttem, hogy nem tudnék vele lenni hosszú távon, nyávog, idegesít.. és levakarni nem tudtam hosszú napokig . Halál kellemetlen volt.
2016. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor minek csókolod meg?
2016. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Örülök hogy eddig csak nők válaszoltak. Majd ha nő tesz fel kifejezetten női kérdést, ott se háborogjatok, hogy férfiak hogy mernek ilyenre válaszolni.


Életemben 3 barátnőm volt, összesen 16 lánnyal szexeltem és összesen úgy 40-50 lánnyal csókolózhattam.


Csókold meg hát és ne legyél kérlek ennyire tutyi-mutyi és a semmitől félő.

2016. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Emberek (nők is!!!) nem csak hogy csókolóznak, hanem szexelnek is anélkül, hogy kapcsolatot akarnának.


Innentől mi a kérdés?

2016. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5

Pontosan

2016. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mondta is már egyszer , hogy szeret.


Oké. Innentől kezdve mit keres a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában? Ez még bőven a tinik kompetenciája.

2016. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7# legyen ez a legnagyobb problémád az életben, hogy melyik kérdés melyik kategóriába esik.


Nem tudom nálad hogy van, nálam egy életkor után már felnőtt az illető.

2016. nov. 9. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nálam nem.

57F

2016. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5: Én elmúltam 35 éves, mikor életemben először hallottam arról, hogy ilyen létezik. De nem hittem el.

Hogy lehetne már nemi vágyat érezni önmagában?:-o

Nemi végy az mindig két ember között lesz, ha VAN köztük valami. Ha nincs köztük semmilyen elmélyült kapcsolódás, akkor vágy sincs.

2019. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!