Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, tud-e komolytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, tud-e komolytalan is lenni a pasi?

Figyelt kérdés

Randiztam egy pasival, első randi volt, nagyon érett és komoly, ez tetszett is benne, de csak ritkán vicceskedett, nem is nevetett úgy igazán...nekem fontos lenne, hogy tudjunk együtt nevetni és h*lyülni is. Jól éreztük magunkat így is, és minden megvan benne, ami "kell", csak ezt az egyet hiányoltam kicsit, ő inkább azon volt, hogy megnevettessen, és talán azért nem engedte el magát, mert kicsit izgult. 2. randin szeretném látni, van-e komolytalan oldala is...milyen programot ajánlanátok erre a célra?

24/L


2016. nov. 14. 03:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az első randi miatt volt ilyen. Hát én vidámparkot mondanék de az meg ilyenkor nincs..de próbáljátok meg a játék termet. De szerintem a második randin már el fogja engedni magát ha bíztatod rá.
2016. nov. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!